neděle 16. května 2021 Přemysl

Kristýna Vaňková

Kristýna Vaňková » Články

BLOG: Jak jsem před třicítkou odpustila čertům i Mikulášovi

Jako moravská náplava v Praze se někdy cítím být cizincem. Život mimo domov mi však pomohl zpětně ocenit některé hodnoty. Přečtěte si vzpomínky na první Vánoce bez táty, na tradice ze Slovácka a Valašska a na to, co v člověku vyvolá, když mu...

V Praze začal filmový festival Febiofest. Akci provázejí hygienická opatření

Dnes začal již 27. ročník Mezinárodního filmového festivalu Febiofest. Oblíbený festival se musel přesunout z původního březnového termínu na podzim. Přesto i nyní budou akci doprovázet přísná hygienická opatření, a to z důvodu zvyšujícího se...

TÝDEN V PRAZE: Letenské soaré, Amélie na střeše a designová výstava

Venku se začalo kabonit a spousta událostí se už nenápadně začala před chladem a deštěm schovávat do interiérů. Užijte si ale poslední zbytky letošního léta na venkovních večírcích, projekcích nebo interaktivních festivalech.

TÝDEN V PRAZE: Festival burgerů a tančírna

Léto pomalu končí, ale kultura stále žije a bude žít dál. Využijte poslední záchvěvy letních prázdnin, než nás zahalí pavučinky babího léta. Připravte se na dobré jídlo, fantastickou hudbu a nezapomenutelné zážitky.

TÝDEN V PRAZE: Con, randění a strašidla na Čertovce

Už se nemůžeme dočkat příštího týdne, kdy nás v Praze čeká spousta zajímavých kulturních událostí. Kam se můžete jít podívat? Inspirujte se našim výběrem.

TÝDEN V PRAZE: Voda už po lučinách nehučí

Během příštího týdne nás budou střídavě navštěvovat sluníčko s deštěm, ale žádné počasí nás neochuzuje o kulturní zážitky. Co vás následující týden čeká?

TÝDEN V PRAZE: Dramec, mistři slova a oslava slunovratu

První polovina prázdnin je již za námi a kultura v Praze opravdu žije. Ale díky nám vám nic neunikne. Podívejte se na nejlepší akce, které se budou konat příští týden.

TÝDEN V PRAZE: Patti Smith, kníže pornofolku a  swingotéka

Příští týden bude pestrý. Praha nabízí několik parties, velké koncerty i letní kino na střeše; narazíte i na několik akcí, o nichž vás doteď možná ani nenapadlo, že byste se jich chtěli účastnit.

TÝDEN V PRAZE: Pigy, Kouř a Stalker na střeše

K létu patří přesun kultury z vnitřních prostor pod širé nebe. Atmosféra doplněná svitem měsíce a čerstvě čepovaným pivem za vlahého večera se nedá ničím nahradit. Vychutnejte si ji během příštího dne v Praze. Několik tipů najdete v seznamu níže.

TÝDEN V PRAZE: Vary, opráski a pouliční divadlo

Se začátkem prázdnin se kultura začíná hýbat do sfér, o kterých jsme ještě před měsicem neměli vůbec ponětí, zda budou letos vůbec možné. Nejenom že už nemusíme nosit roušky, můžeme také jít na koncert pod širé nebe nebo navštívit některé festivaly....

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.