úterý 26. května 2020 Filip

Praha 4

Opozice na Praze 4 si vyžádala mimořádné zasedání. Chce odvolat starostku Michalcovou

Zastupitelé Prahy 4 se sejdou na mimořádném zasedání, které si vyžádala opozice. Jednání se bude konat 27. května. Opozice na něm chce projednávat mimo jiné odvolání starostky Ireny Michalcové (ANO), výdaje městské části v období pandemie...

FOTO: Zloděj chtěl vykrást auto. Strážníci ho chytili přímo při činu

Pražští strážníci chytili přímo při činu zloděje, který chtěl ze zaparkovaného auta ukrást navigaci. Případ se stal dnes kolem půl čtvrté ráno v Děkanské ulici.

Muž dopoledne nadýchal čtyři promile a kopal do strážníků. Nakonec skončil v poutech

Včera o půl jedenácté dopoledne zasahovali pražští strážníci před vchodem do jednoho z domů v ulici Na Pankráci, kde ležel namol opilý jednapadesátiletý muž. Strážníci muže posadili, ten uvedl, že vypil litr vína a nadýchal 4 promile alkoholu.

FOTO: V Praze 4 někdo vyhodil u silnice přes sedm set živých krabů. Ti byli pravděpodobně z restaurace

Do příkopu u silnice v Praze 4 vysypala neznámá osoba 703 živých krabů. Když strážníci přijeli na místo, život vykazovala zhruba polovina krabů, zachránit se nepodařilo ani jednoho.

V garáži v Krčské ulici dnes ráno hořelo auto. Vznikla škoda za 900 tisíc korun

Dnes před pátou hodinou ranní zasahovali pražští hasiči u požáru auta v garáži v ulici Krčská v Praze 4. Plameny způsobily větší škodu a hasiči je dostali pod kontrolu za 12 minut.

Hasiči a chemická služba dnes odpoledne zasahovali u požáru plynu v garážích v Hájích

Tři jednotky hasičů společně s chemickou službou zasahovaly dnes odpoledne v ulici Nad úpadem v Hájích. V garážích došlo k požáru plynu. Objekt byl vypnut od elektrické energie a plynu a byly evakuovány tři osoby.

Pokud se labutím nelíbí ohňostroje, ať se odstěhují na rybník, napsal zastupitel. Za vyjádření sklidil kritiku

Vlnu nevole rozpoutal první den letošního roku na sociálních sítích radní městské části Praha 4 Jaroslav Míth. Člen ODS se nevybíravým způsobem vyjádřil k novoročnímu ohňostroji, když nejprve zastupitele pražského magistrátu nazval „popletenými...

Dokončení Areálu ledových sportů v Praze 11 se o rok posune

Areál ledových sportů, který by měl vzniknout u základní školy Ke Kateřinkám na pražském Chodově, bude dokončen o rok později než bylo v plánu. Nový termín 30. června 2021 schválili zastupitelé městské části na základě žádosti investora stavby....

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.