úterý 29. září 2020 Michal

Praha 4

Praha 4 má z rozpočtu hlavního města získat na příští rok nejvíce peněz, a to necelých 440 milionů korun

Z rozpočtu hlavního města by měla příští rok nejvíc peněz dostat na své fungování Praha 4. Od magistrátu dostane 439,3 milionu korun, což je proti loňsku o asi 3,5 milionu více. Druhou nejvyšší částku obdrží Praha 6 a třetí Praha 10. Nejnižší...

Autobus Uličník míří před základní školy. Pomůže dětem v těžkých situacích

Prahou 4 se toto léto pohyboval unikátní autobus Uličník. Dětem a dospívajícím měl pomoci v těžkých životních situacích. Jeho služba městské části se závěrem prázdnin nekončí. Nyní se přesouvá přímo k základním školám, kde bude dále působit.

Kriminalisté již několik měsíců pátrají po muži, který nenastoupil do vězení, kam byl odsouzen na osm let za vraždu ve stádiu pokusu, nedovolené ozbrojování a porušování domovní svobody, uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.

Před Žlutými lázněmi v Praze chodili dva muži se zbraněmi v rukou. Byli na drogách

V neděli odpoledne vyjížděli pražští policisté na Podolské nábřeží v Praze 4. Před Žlutými lázněmi se totiž podle oznámení měli pohybovat dva muži s dlouhými zbraněmi v rukou. Hlídka muže na místě skutečně našla a oba převezla na policejní stanici.

Školky v Praze 4 nabízejí prázdninový provoz. Zájem rodičů klesá

Prázdninový provoz školek, které zřizuje městská část Praha 4, je v plném proudu. Nabídka volných míst však vysoce převyšuje zájem rodičů. Do školky přihlásili rodiče pro rok 2019/2020 celkem 3571 dětí, k červencové docházce to bylo 868 dětí. Na...

VIDEO: Policie chytila zloděje kol. Svou kořist schovávali v lese

V úterý odpoledne zasahovali policisté v Churnajevově ulici v Modřanech, kde podle oznámení dva muži kradli kola a utíkají s nimi směrem k lesoparku. Policisté muže vypátrali a nyní je s nimi vedeno zkrácené přípravné řízení.

Hádku mezi skupinou mužů a ženou na Praze 4 ukončil výstřel. Muži měli ženu napadnout

Včera po čtvrté hodině odpolední uslyšeli strážníci městské policie výstřel v křižovatce ulic Nuselská a Mendíků v Praze 4. Od několika rychle odcházejících osob strážníci zjistili, že za rohem došlo k hádce více mužů a jedné ženy, která...

Opozice na Praze 4 si vyžádala mimořádné zasedání. Chce odvolat starostku Michalcovou

Zastupitelé Prahy 4 se sejdou na mimořádném zasedání, které si vyžádala opozice. Jednání se bude konat 27. května. Opozice na něm chce projednávat mimo jiné odvolání starostky Ireny Michalcové (ANO), výdaje městské části v období pandemie...

FOTO: Zloděj chtěl vykrást auto. Strážníci ho chytili přímo při činu

Pražští strážníci chytili přímo při činu zloděje, který chtěl ze zaparkovaného auta ukrást navigaci. Případ se stal dnes kolem půl čtvrté ráno v Děkanské ulici.

Muž dopoledne nadýchal čtyři promile a kopal do strážníků. Nakonec skončil v poutech

Včera o půl jedenácté dopoledne zasahovali pražští strážníci před vchodem do jednoho z domů v ulici Na Pankráci, kde ležel namol opilý jednapadesátiletý muž. Strážníci muže posadili, ten uvedl, že vypil litr vína a nadýchal 4 promile alkoholu.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.