středa 17. srpna 2022 Petra

Praha 4

VIDEO: Dvojice přepadla a okradla muže pod viaduktem v Praze 4

Pražští kriminalisté pátrají po dvou zlodějích, kteří napadli a okradli muže v Bělehradské ulici pod viaduktem v Praze 4. Způsobili mu zranění kopanci a vzali mu mobilní telefon.

Pražští policisté pátrají po osmačtyřicetiletém muži z Prahy 4, který se v pátek nevrátil domů. Trpí Downovým syndromem, špatně vyslovuje a není mu rozumět.

V Praze instalují nové vodní prvky pro osvěžení. Budou na Desítce i na Dvojce

Městská část Praha 10 na své území přidá desítky nových pítek a mlžítek. Ty chce během prázdnin v sadech Svatopluka Čecha zprovoznit i radnice Dvojky. V dalších částech města už fungují, instalují je hlavně v parcích a u dětských hřišť.

Dvorecký most mezi Lihovarem a Podolím se začne stavět na konci prázdnin. Hotovo bude do roku 2025

Dvorecký most, který propojí Prahu 4 s Prahou 5, by se měl začít stavět na konci srpna či na začátku září. Hotovo by mělo být na přelomu let 2024 a 2025. Most přes Vltavu, který bude sloužit tramvajím, autobusům, cyklistům a pěším, postaví za...

Radní chtějí urychlit vydání protihlukové vyhlášky v Praze. Má omezit hluk z Ledáren Braník

Pražští radní dnes schválili záměr poslat protihlukovou vyhlášku do zkráceného připomínkového řízení, aby po schválení na červnovém zastupitelstvu by mohla vejít v platnost už v červenci. Vyhláška upravuje hluk z koncertů v branických Ledárnách,...

VIDEO: Úspěšný květen pražských kriminalistů ze Čtyřky. Vyřešili loupeže, krádež i vydírání

Kriminalisté čtvrtého policejního obvodu objasnili od začátku května dvě loupeže, krádež a jeden případ vydírání. Ke všem trestným činům došlo v Praze 4 a policistům se podařilo najít celkem osm podezřelých.

Stavba Dvoreckého mostu přes Vltavu vyjde Prahu na miliardu

Stavba Dvoreckého mostu přes Vltavu, který spojí Prahu 4 a 5, vyjde na zhruba 1,08 miliardy korun. Stavět by se mohlo začít do dvou až tří měsíců a práce potrvají 810 dní. Most bude sloužit tramvajím, autobusům, cyklistům, pěším a přejezd budou...

Začínají přípravné práce na Barrandovském mostě. Dopravu omezí v obou směrech

V noci na sobotu začnou přípravné práce k celkové rekonstrukci Barrandovského mostu a s nimi spojená dopravní omezení. V rámci vybudování přejezdů mezi nosnými konstrukcemi budou zabrány levé jízdní pruhy. Práce skončí 6. května.

Tišší hudba a konec v devět večer. Praha 4 chce omezit koncerty v branických Ledárnách

Čtvrtá městská část se snaží o to, aby hudební akce v areálu Ledáren v Braníku byly méně hlučné a končily v devět večer. Spolu s pražským magistrátem toho chtějí dosáhnout vyhláškou nebo úpravou zákona.

Kvůli vraždě na Chodově se hledá muž. Může být ozbrojený a nebezpečný

Pražští policisté vyhlásili pátrání po Jiřím Alinčovi kvůli jeho možnému zapojení v násilné smrti pětapadesátiletého muže v Praze 4. Toho útočník pobodal.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.