Počasí dnes18 °C, zítra18 °C
Pátek 22. září 2023  |  Svátek má Darina
Bez reklam

Praha 9

VIDEO: Muž se zákazem řízení ujížděl v Praze policistům, ze silnice ho museli vytlačit

Až taser zastavil nebezpečného řidiče, který prchal před policejní hlídkou v Praze 9. Nereagoval na zátaras ani varovný výstřel, ze silnice ho dostali až speciálním manévrem, kdy do něj narazili ze zadu. Muž měl zákaz řízení a za jeho chování mu...

Nejoblíbenějším pražským starostou je podle čtenářů Drbny Portlík z Prahy 9

Čtenáři Pražské Drbny v anketě rozhodli o tom, kdo je podle nich nejoblíbenějším pražským starostou. Přes čtyři tisíce hlasů se rozdělilo mezi starosty a starostky Prahy 1 až Prahy 11. Nejvíce hlasů, přes 1500 získal starosta Prahy 9 Tomáš...

VIDEO: Muž okradl v Praze vážně nemocnou ženu, z účtu jí vybral padesát tisíc

Až dva roky ve vězení hrozí podvodníkovi, který se vetřel do přízně ženy z Prahy, a chtěl ji okrást o sto tisíc. Převáděl peníze z jejího účtu, nakonec se mu to ale povedlo jen s padesáti tisíci. Policisté ho dohledali na záznamech z bankomatu a...

Muž z Prahy odešel z domu a nehlásí se rodině, pátrá po něm policie

Pražští policisté vyhlásili pátrání po muži, který odešel do domova v Praze 9 a nehlásí se rodině ani přátelům. Doma nechal osobní věci i telefon, nedorazil ani do práce. Jeho blízcí se proto bojí o jeho život.

VIZUALIZACE: Stanice metra Českomoravská získá novou podobu, keramiku nahradí sklo a smalt

Dopravní podnik vybral v soutěži nový design stanice metra Českomoravská. Bude kombinovat skleněné a smaltované obklady, keramika už je nevhodná. Do soutěže se přihlásilo 43 týmů, zvítězil Maxim Velčovský a edit! Architects.

Pražská policie navrhla obžalovat muže za postřelení chlapce v parku

Pražská policie navrhla obžalovat muže, kterého stíhá za loňské postřelení třináctiletého chlapce v parku na Černém Mostě. Uvedla to dnes uvedla policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Doplnila, že muž čelí obvinění z ublížení na zdraví dítěti a z...

VIDEO: Dva muži se porvali v metru, museli je odtrhnout strážníci

V nemocnici a na policejní služebně skončila bitka dvou mužů ve stanici pražského metra. Dvojice se začala rvát ještě v soupravě a pokračovala i na nástupišti. Odtrhla je až přivolaná hlídka strážníků městské policie.

VIDEO: Muž ukradl ze sklepa v Praze kolo. Ještě za sebou zamknul

Pražští policisté pátrají po muži, který ze sklepa v Praze 9 odcizil kolo. Do domu i kóje se dostal pomocí klíčů a ještě za sebou zamknul. Za krádež a porušení domovní svobody mu hrozí až tři roky vězení.

VIDEO: Hasiči zachránili při požáru bytu v Praze dva lidi

Pražští hasiči dnes po deváté hodině večerní zachránili dva lidi při požáru bytu v ulici Jana Želivského na pražském Žižkově. Na místě zasahovali profesionální hasiči ze tří stanic spolu s jednou jednotkou dobrovolných hasičů.

VIDEO: Při požáru v Praze zemřeli dva psi, hasiči jim dávali první pomoc

Hasiči dnes zasahovali u požáru bytu v Praze 9, kde našli i dva psy bez známek života. Resuscitovali je až do příjezdu veterináře, přivést k životu se jim je ale nepodařilo. Příčinu neštěstí zjišťuje hasičský vyšetřovatel.

Praha 9  |  Z kraje  |  Pražská Drbna - zprávy z Prahy

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.