úterý 27. září 2022 Jonáš

Praha 6

VOLBY 2022: Růžička v Praze 6 obhájil křeslo senátora v prvním kole. Hlas mu hodil i Okamura

Ve třech pražských městských částech vedle komunálních voleb probíhalo i hlasování do třetiny senátu. V Praze 6 už v prvním kole nadpoloviční většinou zvítězil Jiří Růžička, jeho volební lístek do urny hodil i Tomio Okamura.

Praha znovu prožije bitvu na Bílé Hoře. Rekonstrukce se zúčastní stovky herců

Pláň před oborou Hvězda v Praze 6 o víkendu ožije rekonstrukcí bitvy na Bílé Hoře. V sobotu i v neděli návštěvníky čekají dobové trhy, ukázky výcviku vojáků, přednášky i hudební vystoupení.

V Praze 6 našli padesát kilo jehněčího neznámého původu. Prodejna měla s hygienou problémy už dřív

V prodejně v Praze 6 objevili pracovníci Státní veterinární správy skoro padesát kilo jehněčího masa, u kterého nebylo možné dohledat, odkud pocházelo. Prodejci, který se provinil už několikrát, hrozí pokuta až padesát milionů korun.

Šestka instalovala zelené lampy. Inspirovala se v Singapuru

Lampy připomínající strom, které porůstají popínavými rostlinami, jsou k vidění v Praze 6. Městská část tak chtěla dodat zeleň tam, kam není možné sázet stromy. Dvě lampy jsou u železniční stanice na Dejvické a u metra Hradčanská.

Strážníci hledali chlapečka s psychickou poruchou. Jeho pozornost si získalo vybavení služebního auta

Pražští strážníci vyjeli pomoci ztracenému chlapci, který trpí psychickým onemocněním. Když městští policisté přijeli do ulice Na Pernikářce v Praze 6, našli na místě jen ženu, která hlídku zavolala. Ta strážníkům pověděla, že chlapec na místě...

VIZUALIZACE: Důležitý krok pro Union Břevnov, podívejte se na novou podobu hřiště

Tradice fotbalu na pražském Břevnově se psala do roku 2006, kdy zanikl poslední břevnovský klub FC Dragoun. Už loni v říjnu jsme informovali o tom, že místní nadšenci se pustili do oživení fotbalové tradice a založili klub SK Union Břevnov....

Pražští policisté pátrali po muži, který prodělal operaci mozku a kvůli celkovému zdravotnímu stavu je v ohrožení života. Odešel z bytu v ulici Divoká Šárka v Praze 6 a jeho chování je nepředvídatelné.

VIZUALIZACE: Lanovka z Podbaby do Bohnic vznikne podle návrhu britských architektů

V soutěži o podobu nové lanovky, která povede z Podbaby přes Troju do Bohnic, zvítězili londýnští architekti ze studia William Matthews Associates. Ti už pracovali na lanovce v britské metropoli. Český tým ov architekti a studio Olgoj Chorchoj...

Na koupališti Džbán v Praze 6 platí zákaz koupání. Ve vodě se přemnožily sinice

Hygienici vydali dočasný zákaz koupání v přírodním koupališti Džbán v Praze 6. Důvodem je přemnožení sinic a chlorofylu. Jejich zvýšený výskyt testy odhalily také ve vodě na přírodním koupališti Hostivař. Koupat se tam i nadále smí, citliví lidé...

VIDEO: Muž řídil s víc než tři a půl promile. Po kontrole chtěl jet dál, skončil ale v poutech

Policisté v Praze 6 při kontrole narazili na muže, který si za volant sedl s více než 3,5 promile. Prozradilo ho nejisté chování při výměně pneumatiky, kterou si předtím poničil o obrubník. Řidič chtěl pokračovat v jízdě, skončil ale v poutech.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.