středa 17. srpna 2022 Petra

Krimi

Jedu z práce, vypil jsem asi litr vodky, chlubil se řidič, který jel na proražených pneumatikách

Pražští strážníci nemohli uvěřit svým očím, když v neděli 14. srpna před polednem zastavili řidiče auta, který jel na proražených pneumatikách. Řidič při orientační dechové zkoušce nadýchal přes tři promile a strážníkům se ještě zvládl pochlubit,...

Mladá žena se utopila, když si šla v opilosti zaplavat s kamarádkou do rybníka

Pětadvacetiletá žena se utopila v retenční nádrži Kotlářka v pražských Košířích, kde si byla zaplavat se svou kamarádkou. Podle policie předtím u rybníka společně popíjely alkohol. Mladá žena zmizela pod hladinou a už se nevynořila, bez známek...

Někdo oslňoval laserem letadlo plné lidí. Muselo přistát v Praze

Letadlo s více než stovkou cestujících muselo v pátek v noci neplánovaně přistát na letišti v Praze. Pilota někdo oslňoval zeleným laserem. Podle policie byl zdroj paprsků v okolí Kladna.

Armén, který na Zličíně střílel na dva muže, přijal sedmiletý trest

Norajr Caturjan, který v roce 2016 střílel na dva muže před obchodním centrem na Zličíně v Praze, přijal sedmiletý trest vězení. Třiapadesátiletý Armén byl původně obžalován z pokusu o vraždu, podle dohody o vině a trestu, kterou dnes pravomocně...

Muž chtěl na internetu prodat šaty za čtyři stovky. Přišel o dva miliony korun

O více než dva miliony korun přišel muž z Prahy, který při prodeji šatů za zhruba 400 korun na internetu poskytl podvodníkovi údaje ke své platební kartě. Z mužova účtu pak během několika minut odešlo přes 20 plateb ve výši přes dva miliony...

Po vězni, který odešel z nestřeženého pracoviště u Prahy pátrali středočeští policisté. Kromě klasických hlídek poslali do terénu i psovody a vrtulník. Lidé by ho mohli poznat také podle tetování na krku.

VIDEO: Strážníci zachránili kočku z motoru auta

Netradičního zásahu se účastnili městští policisté v Praze 7, když museli z motoru auta vytahovat uvízlou kočku. Nepodařilo se ale najít jejího majitele a skončila v útulku.

VIDEO: Muž ujížděl policistům na kradené motorce. K tomu měl dva zákazy řízení a drogy v těle

Pražští policisté po krátké honičce v Praze 10 zadrželi muže, který jel ulicemi metropole na kradeném motorce, měl dva zákazy řízení a ještě požil drogy. Teď mu hrozí až dva roky vězení.

VIDEO: Dvojice přepadla a okradla muže pod viaduktem v Praze 4

Pražští kriminalisté pátrají po dvou zlodějích, kteří napadli a okradli muže v Bělehradské ulici pod viaduktem v Praze 4. Způsobili mu zranění kopanci a vzali mu mobilní telefon.

Pražští policisté pátrají po patnáctiletém chlapci, který na začátku dubna utekl z diagnostického ústavu v Praze 4. Od té doby o sobě nedal vědět a pravděpodobně se pohybuje mezi drogově závislými.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.