středa 27. května 2020 Valdemar

Krimi

VIDEO: Muž v Praze sledoval jedenáctiletou dívku až do domu, pak ji ve výtahu osahával

Kriminalisté pracují na objasnění případu pohlavního zneužití jedenáctileté dívky, ke kterému došlo v neděli 24. května 2020 v Hostivaři nedaleko nákupního centra. Kriminalisté pátrají po muži z videa.

V pražské Stromovce byly nalezeny lidské kosti. Případ řeší policie

V pražském parku Stromovka byly dnes odpoledne nalezeny lidské kosti. Jedná se o ostatky dospělého člověka. Příčinu smrti určí až pitva. Řekla to mluvčí pražské policie Lucie Drábková.

Muž přišel o práci, sedl za volant a v autě se pokusil o sebevraždu

Hlídka pražských strážníků uviděla v neděli v noci v Goetheho ulici v Praze prázdné auto převrácené na střechu uprostřed silnice. U auta stál rozrušený muž, který chtěl v autě spáchat sebevraždu.

VIDEO: Muži ukradli telefony na Zličíně. Pátrá po nich policie

Policisté pátrají po dvou mužích, kteří ukradli dva mobilní telefony ze stánku v nákupním centru na Zličíně. Muži jsou zachyceni ve chvíli, kdy kleštěmi přestřihávají jistící lanka. Když se přístrojů zmocnili, z místa rychle utekli. 

Patnáctiletá dívka se svým miminkem utekla z výchovného ústavu. Pátrají po ní kriminalisté

Pražští kriminalisté pátrají od 8. května po patnáctileté Liběně Ruszóové, která se nevrátila z vycházky zpět do výchovného ústavu mládeže v Černovicích. Dívka má u sebe čtyřměsíční miminko, které má být dle předběžného opatření vydaného soudem...

FOTO, VIDEO: Zpátky do minulosti. Při požáru pražského hotelu Olympik v roce 1995 zahynulo osm lidí

Požár, který 26. května 1995 postihl pražský hotel Olympik, patří i v současnosti k nejtragičtějším událostem svého druhu v historii České republiky. Hustý dým připravil o život osm zahraničních turistů a spolu s plameny zranil další tři desítky...

Na Žižkově našli mrtvého kojence, na místě jsou od rána policisté

Tragickou událost vyšetřují pražští policisté. V ulici Pod Lipami na Praze 3 - Jarově zemřel v jednom z bytů kojenec. Podle záchranářů šlo o dvouměsíční holčičku. S ohledem na věk zemřelého dítěte policisté nezveřejnili další detaily.

Tragédie v Praze. Dospělý člověk a dítě zemřeli zřejmě kvůli otravě plynem

Pražští kriminalisté prošetřují tragickou událost, která se stala včera před půlnocí v jednom z domů v ulici K Hrnčířům v pražském Šeberově. Při tragédii zemřely mladá žena a malé dítě.

VIDEO: Muž mířil na řidiče sanitky pistolí. Za pár minut ho dopadla policie

Ve středu odpoledne pátrali policisté po řidiči, který měl podle oznámení mířit na řidiče sanitky krátkou střelnou zbraní. Incident se odehrál na výjezdu z Barrandova směrem na Jižní spojku, když jela obě vozidla vedle sebe. Pistolník je...

VIDEO: Dramatická honička v ulicích Prahy. Policii ujížděl zfetovaný motorkář

V úterý ujížděl policii ulicemi Prahy mladý motorkář. Přejížděl do protisměru, jezdil na červenou a překračoval povolenou rychlost. Má přitom uložený zákaz řízení, řídil zfetovaný a v minulosti byl již několikrát řešen za řízení pod vlivem...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.