sobota 26. září 2020 Andrea

TÝDEN V PRAZE: Dramec, mistři slova a oslava slunovratu

První polovina prázdnin je již za námi a kultura v Praze opravdu žije. Ale díky nám vám nic neunikne. Podívejte se na nejlepší akce, které se budou konat příští týden.

Výstava | Petr Bambousek: "Fascinující svět zvířat"

Centrom FotoŠkoda (Vodičkova 37), do 8. 8. 2020
Od 20. 7. do 8. 8. si můžete v minigalerii ve Vodičkově ulici prohlédnout fotografie Petra Rambouska, který pořídil snímky zvířat z celého světa. Fotografický obsah šuplíku tohoto cestovatele shromažďuje kousky nasbírané za poslední tři roky.

Sousedský grilovací večer

Vnitroblok Mečislavova, 29. 7. 2020, 18:30
Obyvatelé Nuslí a okolí, POZOR! Vnitroblok s komunitní zahradou v Mečislavově ulici v tomto příjemném počasí ožívá prakticky denně, nicméně spolek Probuďme Nusle, který se o prostor stará, pořádá tentokrát další sousedský teambuilding s doprovodným grilováním. Zapojte se do aktivit spolku a projednejte se sousedy svoje vize o budování dobré čtvrti pro život.

Slam poetry ve Skauťáku

Skautský institut (Staroměstské náměstí), 30. 7. 2020, 18:00
Kdo vám z hlavy vypoví nejdelší recitál, který vás donutí smát se, plakat nebo se prostě zamyslet? Soutěžního klání se zúčastní ANATOL SVAHILEC - mistr ČR 2014, TUKAN - vicemistr ČR 2017, TIM POSTOVIT - vítěz MČR v duoslamu 2019 a HONZA DIBITANZL - několikanásobný finalista MČR. Nutná rezervace na sarka@demokraticke-vzdelavani.cz.

Letní kino—Slunovrat | Midsommar

Kasárna Karlín (Prvního pluku 2), 1. 8. 2020, 20:30
Kasárna Karlín vám tentokrát nabízí skandinávský snímek Slunovrat. Mladá dvojice Američanů vyrazí do Švédska oslavit slunovrat a během slavnosti se hlouběji a hlouběji ponořují do rituálů a tradic. Vskutku nebezpečný zážitek. Vstup: 80 Kč.

VEC & Škrupo před Crossem & Funkd Up & Freakshow Afterparty!

Cross Club (Plynární 23), 1. 8. 2020, 20:00
Ochutnávka Vecova nového projektu Bassmatico vás čeká už příští víkend v Crossu. Během večera se vám také představí WE ARE NUTS, Funk'd Up, Dryman & Denoir, MERAK, BLQ a Mr.Be. DNB stage bude okupovat Moongose, Higround, Furious Freaks ft. Mc Gekoner, John Simon, Overtasked, Constant & Kopi. Vstupné činí 150 Kč.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo2 čtenářů

Autoři | Foto Facebook Kasárna Karlín

Štítky kultura, přehled, akce, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.