neděle 12. července 2020 Bořek

Vyhledávání

Nalezené články: "kultura"

TÝDEN V PRAZE: Pigy, Kouř a Stalker na střeše

K létu patří přesun kultury z vnitřních prostor pod širé nebe. Atmosféra doplněná svitem měsíce a čerstvě čepovaným pivem za vlahého večera se nedá ničím nahradit. Vychutnejte si ji během příštího dne v Praze. Několik tipů najdete v seznamu níže.

NIC je minulost, chystá se festival NĚCO 2020. Poslední zářijový týden bude v Praze patřit kultuře

Poslední zářijový týden bude v Praze patřit kultuře. Divadla, kina, galerie či kluby chystají speciální program pro projekt NĚCO 2020, který navazuje na akci NIC, která fungovala jako podpora divadel, koncertních síní, klubů a umělců.

Metronome Prague se přesouvá na příští rok. V září proběhne na Výstavišti Půlmetronome

Akce Metronome Prague se letos uskuteční ve speciální verzi s názvem „Půlmetronome“. Fanoušci hudby uvidí v září v areálu pražského Výstaviště to nejlepší z české hudební scény. Plnohodnotná verze za účasti zahraničních hvězd nakonec proběhne v...

Pražské podniky lákají turisty na slevy. Přečtěte si, kam si mohou se slevou vyrazit i místní

S přicházejícím létem se Pražanům naskýtá mnoho možností trávení volného času. Magistrát i soukromé subjekty připravily pro místní a české turisty pestrou škálu aktivit zdarma nebo za zvýhodněné ceny. Chtějí tak nalákat turisty, jejichž počet se...

TÝDEN V PRAZE: Vary, opráski a pouliční divadlo

Se začátkem prázdnin se kultura začíná hýbat do sfér, o kterých jsme ještě před měsicem neměli vůbec ponětí, zda budou letos vůbec možné. Nejenom že už nemusíme nosit roušky, můžeme také jít na koncert pod širé nebe nebo navštívit některé festivaly.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kultura"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "kultura"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.