Dnes, 17:53
Pražští policisté pátrají po ženě, která po hádce odešla z domu a může být nebezpečná sobě i okolí. Nikdo by se ji neměl pokoušet zastavit, může mít u sebe nůž. Dřív už mluvila o tom, že má chuť někoho pobodat.
Pětatřicetiletá žena se doma pohádala a odešla. Od té doby ji blízcí neviděli.
Podle policie může být nebezpečná, má mít panické ataky úzkosti a léčí se na psychiatrii. Nebere ale předepsané léky, k tomu pije alkohol a užívá drogy.
„V minulosti vyhrožovala sebevraždou a fyzickým napadením, kdy měla mít chuť někoho pobodat nožem. U sebe má mít nyní i nůž," uvedla policie.
Na sobě má černé krátké legíny, černé tričko s bílým nápisem a nosí černou sportovní tašku přes rameno.
Pokud ji někdo uvidí, neměl by se ji pokoušet zastavit, jen zavolat na linku 158.
Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?