středa 7. prosince 2022 Ambrož

Vyhledávání

Nalezené články: "policie"

Škoda způsobená pražskou advokátkou přesáhla podle policie 120 milionů

Zjištěná škoda, kterou podle vyšetřovatelů způsobila pražská advokátka zpronevěrou peněz z úschovy, už přesáhla 120 milionů korun. Policie nyní eviduje 19 poškozených klientů. O obvinění advokátky a její koncipientky informovali kriminalisté v září,...

VIDEO: Řidič ujížděl policii v kradeném autě, naboural do stromu

Pražští policisté dopadli muže, který se pod vlivem drog a bez řidičáku snažil v kradeném autě zmizet hlídce. Při honičce ale způsobil nehodu a napálil to do stromu. Za vše u teď hrozí až pět let ve vězení.

VIDEO: Ženy nakradly v centru Prahy oblečení za sedmdesát tisíc. Lup nosily z obchodu rovnou do auta

Strážníci městské policie si vzali na slovíčko dvě ženy, které podle bezpečnostní agentury kradly oblečení v obchodech v centru Prahy. I když se bránily, že nic nemají, v autě jim našly zboží za víc než sedmdesát tisíc korun.

Podvodníci rozesílají smsky pod hlavičkou IKEM. Případ řeší policie

Na mobilní telefony lidí žijících v Praze a okolí v posledních dnech chodí nevyžádané SMS zprávy, které se tváří, že je rozesílají pracovníci Institutu klinické a experimentální medicíny v Praze. IKEM se však od zpráv distancoval a mluvčí Markéta...

V Hloubětíně zabil vlak člověka, nehoda zastavila dopravu

Osobní vlak dnes ráno v Hloubětíně srazil člověka a všechna doprava mezi Vysočany, Horními Počernicemi a Satalicemi byla proto zastavena. Lidé mohli využít metro nebo autobusy, zavedena byla i náhradní doprava. Podle policie spáchal muž sebevraždu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "policie"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "policie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.