středa 7. prosince 2022 Ambrož

Vyhledávání

Nalezené články: "pátrání"

VIDEO: Muž obtěžoval ženu, pak utíkal strážníkům. Nezastavila ho ani namířena zbraň

Žena, kterou v místě výkonu jejího zaměstnání na Andělu v Praze obtěžoval neznámý muž, se se svým problémem obrátila na procházející hlídku městských policistů. Jelikož jim žena zároveň řekla, že vešel do provozovny v ulici Na Bělidle a že by měl...

VIDEO: Žena okradla v Praze seniorku, vydávala se za její vnučku

Pražští policisté pátrají po ženě, která v Praze 9 okradla seniorku o důchod. Zlodějka tvrdila, že je její vnučka, vloudila se jí do bytu a vzala jí peníze. Hrozí jí až tři roky za mřížemi.

Čtrnáctiletá dívka utekla z ústavu v Praze, pátrala po ní policie

Pražští policisté pátrali po čtrnáctileté dívce, která utekla z diagnostického ústavu v Praze 4. Mohla se pohybovat v centru Prahy, vazby má ale i na Most, kde má rodinu.

Řidič v Praze srazil na přechodu seniorku a z místa ujel

Pražští policisté pátrají po řidiči, který v Úvalské ulici v Praze 10 srazil na přechodu ženu a ujel. Seniorku museli odvézt do nemocnice. Policisté by rádi mluvili i se svědky události, kteří se v místě ve středu ráno nacházeli.

Uražená pětiletá holčička utekla mámě, protože jí nekoupila hračku

Pražští strážníci řešili bizarní situaci, která vznikla kvůli tomu, že maminka nekoupila své pětileté dceři věc, po které toužila. Holčička se urazila, na mámu se naštvala, sebrala se a utekla jí. Když ji matka ani po dvacetiminutovém hledání...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "pátrání"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "pátrání"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.