neděle 17. října 2021 Hedvika

Ondřej Fajstavr

Ondřej Fajstavr » Články

FOTO, VIDEO: První konflikty ještě před začátkem. V Praze vypukly demonstrace proti vládním opatřením

Na pražském náměstí Republiky se scházejí odpůrci vládních opatření proti šíření koronaviru. Před bankovním domem Unicredit se nyní nachází asi 150 lidí. Prostranství je obehnané policisty. Za nimi se však nachází další desítky až stovky...

Praha darovala prvňáčkům školní balíčky a roušky

Děti jdoucí prvního září do školy dostaly od hlavního města Prahy balíček nejen s potřebami na výtvarnou výchovu. Prvňáčci dostali navíc také roušky a dary od různých městských společností.

Skončil zákaz rozdělávání ohňů na rizikových místech v Praze

Český hydrometeorologický ústav vydal novou výstrahu, které měnila platnost nařízení hlavního města Prahy. Místo plánované páteční půlnoci tak zákaz rozdělávání ohňů skončil včera již v šest hodin večer.

VIDEO: Policie pronásledovala řidiče. Vyskočil za jízdy z auta

V pátek 22. srpna pronásledovalo několik policejních hlídek muže, který ignoroval výzvu k zastavení a pokusil se ujet. Po několika desítkách minut kličkování Prahou se muž rozhodl ve čtyřicetikilometrové rychlosti vyskočit z vozidla a pokusil se...

FOTO: Pražské vodovody a kanalizace nasazují nový vůz na bioCNG. Jako první ve střední Evropě

Pražské vodovody a kanalizace rozšiřují svůj vozový park o recyklační vůz s pohonem na bioCNG. Jedná se o první vůz tohoto typu ve střední Evropě. Stál necelých 13 milionů korun.

Pár se hádal o peníze. Žena si na obranu vzala kuchyňský nůž

Strážníci dostali oznámení o dvojici, která na Praze 2 ohrožuje kolemjdoucí nožem. Jednalo se o pár, který se hádal o peníze. Muž prý svou partnerku uhodil a ta na něho z obavy o své zdraví vytáhla kuchyňský nůž.

Kvůli pravidelné údržbě se uzavře Brusnický a Dejvický tunel

Z důvodu pravidelné údržby bude probíhat uzávěrka Brusnického a Dejvického tunelu. Údržba se bude konat od pondělí 24. srpna do 27. srpna, a to vždy od jedenácti večer do pěti ráno následujícího dne.

FOTO: Modernizace stanice metra Opatov míří do finále

Rekonstrukce, která probíhá ve stanici metra Opatov, se blíží ke konci. Kromě nového osvětlení, vzduchotechniky a podhledů vzniká ve stanici také kaskáda výtahů. Díky ní se má Opatov stát již 47. bezbariérovou stanicí pražského metra.

FOTO: Muži před strážníky vypadla z kapsy zbraň. Byl pod vlivem drog

Hlídka strážníků při kontrole vozidla zadržela muže, kterému z kapsy vypadla airsoftová zbraň. Test na drogy, který muž absolvoval, byl pozitivní na cannabis a metamfetamin.

Z náměstí Hrdinů až na Budějovickou. Prodlouží se tramvajová trať

Z důvodu výstavby nové trasy D pražského metra je jedním z nutných předpokladů i prodloužení tramvajové trati z náměstí Hrdinů na Budějovickou. Tramvajová trať povede ulicí Na Pankráci. Dalším cílem je zlepšení přestupů mezi podzemní a povrchovou...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.