středa 23. září 2020 Berta

Ondřej Fajstavr

Ondřej Fajstavr » Články

VIDEO: Žena ukradla kočárek z obchodu. Působila jako na drogách, říká prodavačka

Policie pátrá po ženě, která na pražském Pankráci ukradla z obchodu s dětským zbožím kočárek v hodnotě skoro 20 tisíc korun.

Dejvický kampus je o krok blíž rekonstrukci. Do plánů promluví i veřejnost

Vysokoškolský Kampus Dejvice dlouho čeká na celkovou proměnu. Institut plánováni a rozvoje hl. m. Prahy (IPR) vyhlásil veřejnou zakázku na zpracování koncepce. Zapojit se mohou studenti, zaměstnanci i obyvatelé nejbližšího okolí.

„Je to jako znovu postavit pomník Stalina.“ Drbna vyzpovídala protestující proti mariánskému sloupu

Sobotního požehnání obnoveného mariánského sloupu na Staroměstském náměstí se neobešlo bez odporu. Drbna vyzpovídala tři protestující. Ženu, která redakci nesdělila své jméno (X), paní Ludmilu (L) a pana Rudolfa (R).

VIDEO: Duka požehnal mariánský sloup. „Hanba!“ skandovali odpůrci

V sobotu po dvanácté hodině pražský arcibiskup kardinál Dominik Duka požehnal na Staroměstském náměstí mariánský sloup. Památník, který byl před sto dva lety svržen, se v podobě repliky vrátil na své původní místo. Ceremonie se neobešla bez...

VIDEO: Muže se zadrženým řidičákem prozradil dopravní přestupek. Nadýchal dvě promile

Osmašedesátiletý muž vjel ve středu do zákazu na Florenci. Tím na sebe upozornil a proto byl zastaven strážníky. Po vystoupení z vozu a následné lustraci bylo jasné, že nemá za volantem co dělat. A to hned z několika důvodů. Vrávorající muž měl...

VIDEO: Chlapec se toulal po Radotíně. Měl být na táboře

Malý kluk měl být na příměstském táboře, kde si měl pod dohledem vychovatelů hrát. Z ničeho nic se však ocitl sám v Radotíně, kde upoutal pozornost kolemjdoucích. Jeden z nich přivolal strážníky, se kterými ale pětiletý chlapec nekomunikoval. Až...

Muž si prý půjčil kolo. Nevěděl však, kde majitelka bydlí

Strážníci v neděli zadrželi muže, který jel na kradeném kole. Na dotaz, kde kolo vzal muž uvedl, že mu ho půjčila kamarádka Helena. Nedokázal si však vzpomenout, kde Helena bydlí. Poté se strážníkům snažil ujet.

PRAŽSKÉ LETŇÁKY: Yellow Cinema. Kino, voda a pláž

Přírodní sportovně relaxační areál Žluté lázně nabízí venkovní promítání u vody. Díky většímu počtu možností, jak zde strávit čas, nabízí areál plán na akční odpoledne zakončeného dobře ozvučeným filmem.

Za druhou polovinu roku 2019 spáchali řidiči v Praze přes 350 tisíc přestupků

Od července do prosince roku 2019 spáchali řidiči na území Prahy přes 350 tisíc dopravních přestupků. Nejvíce jich bylo na Praze 6 a nejméně na území Prahy 19.

FOTO, VIDEO: Lodě a piknik. Prahou proplula duhová plavba

Prahou propluly lodě v rámci duhové plavby Prague Pride. Ta vznikla jako alternativa za duhový průvod, který se kvůli koronavirové situaci letos nemohl uskutečnit. Mezitím na Střeleckém ostrově lidé seděli na dekách a pozorovali lodě.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.