sobota 26. září 2020 Andrea

Rage Against the Machine odložili pražský koncert. Přečtěte si oficiální vyjádření kapely

Kapela Rage Against the Machine, která měla 8. září vystoupit v pražské O2 areně, koncert odkládá. Pořádající agentura uvedla, že již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a zveřejnila prohlášení kapely. Nový termín koncertu bude oznámen v následujících dnech.

Kapela Rage Against the Machine, kterou tvoří Zack de la Rocha, Tom Morello, Brad Wilk a Tim Commferford, se rozhodla odložit zářijové koncerty v Krakově, Vídni a Praze. Hudebníci své fanoušky ubezpečili, že zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Kapela Rage Against The Machine ohlásila světové turné. V září bude hrát v Praze

Kapela Rage Against the Machine, kterou tvoří Zack de la Rocha, Tom Morello, Brad Wilk a Tim Commferford, se v tomto složení postaví na pódium poprvé od roku 2011. Kalifornští muzikanti ohlásili světové turné s názvem Public Service Announcement...

Oficiální prohlášení kapely

„Rage Against the Machine odkládají zářijové koncerty roku 2020 v Praze, Krakově a Vídni na dobu, kdy si budeme jisti, že budou pro naše fanoušky bezpečné. Pokud zdraví, místní vláda a bezpečnost dovolí, vrátíme se do Evropy na podzim 2021. Dáme vám vědět, jakmile budeme mít potvrzený plán turné.

Veškeré vstupenky zakoupené na naše koncerty v roce 2020 zůstávají platné na nové termíny koncertů.

Upřímně doufáme, že každý z vás a z vaší rodiny a přátel je zdravý a v pořádku, a že hudba vám i nadále přináší útěchu a inspiraci. Těšíme se na vás v příštím roce.

Brad, Tim, Tom & Zack"

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto ratm.com

Štítky koncert, hudba, tour, Rage Against The Machine

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.