VIDEO: Dvojice se vloupala do bytu v centru Prahy, pryč se jim nechtělo

Autoři | Foto Policie ČR

Místo klasického vloupání a vykradení se dvojice v bytě v centru města zabydlela. Že tam muž se ženou pobývají, zjistila majitelka ve chvíli, kdy šla pronajímaný byt zkontrolovat. To už se dali na útěk a vzali si i několik věcí, které jim nepatřili.

Pár si vybral byt v Ječné ulici a vloupal se tam. Několik hodin si tam užívali, než je asi hodinu před půlnocí načapala majitelka. Ta hned zavolala policii.

K budově hned vyrazili policisté z pohotovostní motorizované jednotky společně s kolegy z hlídkové služby.

„Po příjezdu na místo policisté od oznamovatelky zjistili, že oba podezřelí již byt opustili a pravděpodobně si z něj odnesli i několik věcí. Dále uvedla, že vzhledem k rychlému příjezdu policistů na místo není vyloučeno, že se podezřelí stále nacházejí v domě. Hlídky proto začaly postupně prohledávat jednotlivá patra domu,“ popsal policejní mluvčí Jan Rybanský.

Během toho se rozjel výtah, policisté seběhli dolů a na jeho osazenstvo si počkali. Měli štěstí, byla to dvojice lupičů.

„Následně zadrženého muže a ženu (21 a 17) předvedli na policejní služebnu s podezřením ze spáchání trestného činu, respektive provinění krádeže spáchané vloupáním,“ dodal Rybanský.

Hodnocení článku

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky vloupání, byt, Ječná, policie

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.