neděle 5. července 2020 Státní svátek - Cyril a Metoděj

The Offspring i Little Big. Prague Summer Festival oznámil první taháky

Nová pražská hudební série Prague Summer Festival nabídne v červnu a červenci tohoto roku v A-parku Ledárny Braník koncerty českých a zahraničních hvězd. Vystoupí ostrovní metalcorové hvězdy Bring Me the Horizon, americká rocková legenda Foreigner, punkrockeři The Offspring nebo recesisté Little BIG. Vstupenky zakoupíte v síti GoOut. Prague Summer Festival pořádá Ameba Production stojící za festivaly Rock for People a Kefír, sérií Rock for People Concerts a hudební konferencí Nouvelle Prague.

The Offspring je americká punk rocková hudební skupina z Huntington Beach v Kalifornii založená v roce 1984. Průlom přišel až o deset let později s vydáním třetí studiovky Smash, multiplatinového alba s více než 11 miliony prodaných kopií. Platiny se dočkaly i následující desky Hombre, Americana či Conspiracy of One.

Kapela mluví také o brzkém vydání desátého alba, na kterém opět pracují s producentem Bobem Rockem. Fanoušci se tak letos mají na co těšit.

Fenoménem dnešní doby jsou naopak Little BIG. Nic jim není svaté, ať už se jedná o texty či nakládání s hudebními žánry. Little Big rozhodně umí rozvířit stojaté vody, koktejl absurdity, šílenství a recese míchá tahle parta na výbornou v rytmu techna, hip-hopu, r’n’b, EDM a nejrůznějších samplů.

Stačilo pár let, aby se z klubové kapely, založené roku 2013 v ruském Sankt – Petěrburgu, stala hvězda vyprodávající haly. Důležitou složkou úspěchu Little Big jsou groteskní klipy, za jejichž režií stojí spoluzakladatelka Little Big, Alina Pjazok, na youtube jen singl Skibidi posbíral neuvěřitelných 350 miliónů zhlédnutí.

Foto Little Big

Štítky ČR, pop, hudba, festival, Prague Summer Festival

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.