středa 7. prosince 2022 Ambrož

Vyhledávání

Nalezené články: "ČR"

VIDEO: Řidič ujížděl policii v kradeném autě, naboural do stromu

Pražští policisté dopadli muže, který se pod vlivem drog a bez řidičáku snažil v kradeném autě zmizet hlídce. Při honičce ale způsobil nehodu a napálil to do stromu. Za vše u teď hrozí až pět let ve vězení.

VIDEO: Prahou projelo nejnovější TGV. Táhla ho lokomotiva ČD Cargo

Prahou dnes před druhou hodinou odpolední projel nejnovější rychlovlak TGV M. Ze sousedního Rakouska zamířil přes České Budějovice a Prahu do Velimi ve Středočeském kraji. Tam se bude stroj testovat na okruhu Výzkumného Ústavu Železničního.

VIDEO: Ženy nakradly v centru Prahy oblečení za sedmdesát tisíc. Lup nosily z obchodu rovnou do auta

Strážníci městské policie si vzali na slovíčko dvě ženy, které podle bezpečnostní agentury kradly oblečení v obchodech v centru Prahy. I když se bránily, že nic nemají, v autě jim našly zboží za víc než sedmdesát tisíc korun.

VÁNOCE NA JEDNIČCE: Stromy, bruslení a návrat k tradicím přerušených covidem

V adventním čase našim čtenářům představujeme, jak letos vypadají Vánoce v jednotlivých městských částech Prahy. Městská část Praha 1 pro své obyvatele i návštěvníky rozsvítila hned několik stromů a k dispozici jsou jim trhy na několika místech...

VIDEO: Řidič utekl od silniční kontroly v Praze, za chvíli ho našli ve sklepě

Běžná silniční kontrola se v Praze proměnila v hon na uprchlíka. Řidič skútru, který měl je ukázat doklady, totiž začal před policisty utíkat a schoval se ve sklepě. Po jeho nalezení zjistili, že měl zákaz řízení a k tomu sáček pervitinu a dvě cizí...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "ČR"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "ČR"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.