neděle 5. července 2020 Státní svátek - Cyril a Metoděj

Řidič srazil seniora na přechodu pro chodce a ujel. Policie hledá svědky nehody

Policie pátrá po svědcích nehody, která se stala v úterý 4. února mezi šestou a sedmou hodinou ráno ve Štefánikově ulici v Praze 5. Řidič motorového vozidla tam v blízkosti domu s číslem popisným 275/38 srazil dvaasedmdesátiletého muže, který  přecházel zmíněnou ulici po přechodu pro chodce, uvedl mluvčí policie Jan Rybanský.

Muž při střetu utrpěl zlomeninu záprstní kosti malíčku na pravé noze a zlomeninu dolní části vřetenové kosti levé ruky. Řidič zraněnému neposkytl první pomoc ani nezavolal sanitku, ale z místa nehody ujel. Řidič daného auta je podezřelý ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví z nedbalosti.

„Vzhledem ke skutečnosti, že byla dopravní nehoda nahlášena s časovým odstupem a nebylo možno zajistit v době události případné svědky, obracíme se touto cestou na širokou veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání. Pokud máte informace k řidiči nebo osobnímu vozu, kontaktujte linku 158. Tísňovou linku volejte i v případě, že jste byly svědky zmíněné dopravní nehody," žádá mluvčí.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto PČR

Štítky nehoda, svědci, pátrání, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.