úterý 4. srpna 2020 Dominik

V Holešovicích začíná Dyzajn market. Představí se čeští i zahraniční tvůrci

Na 130 designérů představí své výrobky na tradičním Dyzajn marketu, který se dnes a v neděli uskuteční na Výstavišti v Praze Holešovicích. Na rozdíl od květnového ročníku, kterého se zúčastnili kvůli zavřeným hranicím při koronavirové pandemii téměř výhradně čeští tvůrci, si budou moci návštěvníci prohlédnout a koupit práce autorů i ze Slovenska, Maďarska, Německa a Rakouska.

Podle pořadatelů lidé na pultech výstavních stánků najdou oblečení, šperky, bytové doplňky, kabelky, batohy, hračky, knížky, papírenské produkty a přírodní kosmetiku nebo pokojové rostliny. Chybět nebude ani občerstvení a poprvé od koronavirové krize bude na prázdninovém Dyzajn marketu opět kreativní koutek pro děti.

Veškeré výrobky na přehlídce prodávají sami autoři. Snaží se splňovat zásady slow fashion a použité materiály jsou vždy ze známých zdrojů, povětšinou českých a evropských. Akce má podle pořadatelů zároveň podpořit designéry v době prázdnin, které jsou pro ně nejtěžším obdobím v roce, kdy jiné způsoby prodeje moc nefungují.

Podrobnosti k akci zájemci najdou zde.

Autoři | Foto dyzajnmarket.com

Štítky trh, Dyzajn market, Holešovice, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.