čtvrtek 6. května 2021 Radoslav

Pražská zoo dnes otevřela vnitřní expozice a pokladny. Některá omezení zůstávají v platnosti

Pražská zoologická zahrada v pondělí otevřela vnitřní expozice, pavilony, restaurace, hřiště a pokladny. I nadále jsou v platnosti některé omezující podmínky, které se týkají zejména nošení roušek a dodržování rozestupů.

„Před vstupem je povinná dezinfekce rukou, uvnitř je nutné mít zakrytá ústa a nos a dodržovat rozestupy alespoň dva metry s výjimkou rodin,“ prozradila dnes mluvčí zoologické zahrady Helena Petáková.

Uzavřením zoologické zahrady jsme přišli o desítky milionů, propouštět jsme nemuseli, říká ředitel pražské zoo Miroslav Bobek

Zoologická zahrada v Praze se po neplánovaném uzavření návštěvníkům opět otevřela 27. dubna. Kvůli vládním opatřením, která mají zabránit šíření nového koronaviru, tak přišla o desítky milionů korun nejen na vstupném. Velkou ztrátu zoo podle slov...

V pražské zoologické zahradě bude počet návštěvníků ve vnitřních prostorách v případě potřeby regulován zaměstnanci zoo. I nadále zůstává uzavřený průchod expozicí lemurů, protože v něm za běžného provozu dochází k přímému kontaktu mezi zvířaty a návštěvníky.

Od dnešního dne je také možné zakoupit vstupenky přímo na pokladnách. Zoologická zahrada i nadále doporučuje jejich nákup on-line.

Foto ZOO Praha

Štítky ČR, koronavirus, rekreace, příroda, Praha, zoo

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.