středa 3. března 2021 Kamil

Vyhledávání

Nalezené články: "sociolog"

KOMENTÁŘ: Prodáte své soukromí?

Lidé milují reality show a neváhají je nejen sledovat, ale také o nich diskutovat na internetu i v životě. Pro mnohé je ale ztráta soukromí, zdá se, cestou k penězům. Má to smysl a neztrácíme tím více, než získáváme?

KOMENTÁŘ: Třídit lidi je nesprávné

Dávat lidem, kteří budou očkováni proti koronaviru výhody v podobě možnosti účastnit se kulturních akcí anebo navštěvovat restaurace je možná epidemiologicky lákavé, ale viděno všemi ostatními společenskými měřítky je to špatně.

KOMENTÁŘ: Proč vláda musí rozvolňovat

pondělí, 30. listopadu 2020, 10:00Společnost

KOMENTÁŘ: Proč vláda musí rozvolňovat

Uvolňování protiepidemických opatření vzbuzuje emoce. Zatímco ti, kterých se osobně dotýkají volají po jejich brzkém konci, mnoho lidí se bojí a odborníků poukazuje na rizika. Vláda ale rozvolňovat musí, a to i kdyby nechtěla.

Prymula ve svém projevu apeloval na občany a přiznal letní pochybení v uvolňování opatření

Ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) se dnes večer v televizním projevu omluvil za to, že nebyl v létě dost důrazný a na opatřeních proti druhé vlně koronaviru netrval. Řekl, že měl na lidi více apelovat, jako to umí jiní. Podle něj není...

TÝDEN V PRAZE: Vyšehradský voříšek, koncert filmové hudby i interaktivní audiowalk Divadla Pomezí

Také v dnešní nelehké době vám přinášíme alespoň pár tipů, kam příští týden vyrazit za kulturou nebo společenskými akcemi. Výběr je menší, jelikož všichni víme, že hodně akcí bylo zrušeno nebo přesunuto. Přesto si určitě vyberete a zajdete třeba na...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "sociolog"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "sociolog"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.