čtvrtek 20. ledna 2022 Ilona

Fotbalová Sparta nezahájí prodej permanentek na jarní část sezony. Klub svírá nejistota kvůli covidu-19

Fotbalová Sparta nezahájí prodej permanentních vstupenek na jarní část sezony. Na vině je aktuální pandemická situace s koronavirem a omezení, která pro sportovní akce platí. Letenský klub o rozhodnutí informoval na svém webu.

Přednost dostanou držitelé celoročních vstupenek

V této chvíli neexistuje žádná jistota v tom, kolik fanoušků bude moci v průběhu jara na stadion. Kdybychom nabízeli na jarní část sezony další permanentky, vnímal bych to jako trochu nefér chování vůči majitelům celoročních vstupenek. V závěru podzimu přišli o šanci chodit na zápasy, jakmile to bude možné, musejí to být právě oni, kterým vstup přednostně umožníme,“ řekl marketingový ředitel klubu Kamil Veselý.

Celoroční permanentní vstupenky má podle vyjádření klubu přibližně šest tisíc fanoušků. Všichni z nich mohli v průběhu podzimní části navštívit takřka všechny domácí ligové zápasy Sparty, kromě posledních dvou duelů s Libercem a Bohemians 1905. U nich již platila protipandemická opatření s omezenou kapacitou 1000 diváků. Toto omezení je dál platné.

Očkuje se v Edenu i na Letné. Slavia i Sparta dnes otevřely očkovací místa na svých stadionech

Fotbalové kluby AC Sparta Praha a SK Slavia Praha před několika dny oznámily otevření očkovacích center na svých stadionech. Dnes byla obě tato centra otevřena. Očkovací centrum v prostorách Generali Česká pojišťovna Areny bude v provozu až do 4....

Sparta uvažuje o speciálním balíčku

Pokud by se situace s pandemií covid-19 v průběhu jara razantně zlepšila, uvažovali bychom například o prodeji vstupenek v balíčku na několik ligových zápasů. Nešlo by tedy o klasickou permanentku, ale o vstřícný krok k fanouškům, kteří by chtěli mít na dané duely své místo na stadionu jisté. Nicméně teď tato varianta není na pořadu dne,“ dodal ředitel komerčního úseku a člen představenstva Sparty Tomáš Křivda.

Fotbalová Sparta vstoupí do jarní části ligové sezony 5. února na hřišti Českých Budějovic, o týden později bude hostit Viktorii Plzeň.

Desítka zvolí Sportovce roku 2020 a 2021. Nominujte své šikovné kamarády či známé

Po roční odmlce kvůli covidu-19 se vrací anketa Prahy 10 s názvem Sportovec roku. Občané, sportovní kluby, základní školy a instituce desáté městské části mohou své favority za uplynulé dva roky do soutěže nominovat až do konce února. Výherce...

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto AC Sparta Praha

Štítky sport, fotbal, koronavirus, permanentky, Sparta, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.