sobota 24. července 2021 Kristýna

Muž chtěl vyskočit z desátého patra. Život mu zachránili policisté

Pražští policisté v pátek 16. července krátce před devátou hodinou večerní přijali na lince 158 oznámení o muži, který chce vyskočit z okna. Nacházel se v panelovém domě v desátém patře v ulici Imrychova v Praze 4. Policisté po příjezdu na místo stáhli muže na poslední chvíli z parapetu a zachránili mu tak život.

Policisté z Prahy 4 okamžitě vyjeli na místo, kam dorazili během několika minut. Po příjezdu zjistili, že má muž již nohy přes okenní římsu a z okna se ozývalo zoufalé volání o pomoc.

Co nejrychleji proto vyběhli ke vchodovým dveřím do bytu a provedli násilný vstup, jelikož šlo opravdu o vteřiny. Po úspěšném vykopnutí dveří, proběhli bytem a z parapetu na poslední chvíli stáhli muže, kterého jeho žena držela z posledních sil,“ uvedl mluvčí pražských policistů Richard Hrdina.

Na místě policistům pomáhali také pražští strážníci a společnými silami pak devětapadesátiletého muže předali záchranářům. Ti ho následně odvezli do léčebny v Bohnicích na vyšetření. Zde se lékaři pokusili zjistit, jaké psychické problémy ho dohnaly k takovému činu, kterému se podařilo zabránit díky rychému zásahu policistů a strážníků.

Ohodnoť článek

Foto PČR

Štítky krimi, policie, záchrana, život, sebevražda

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.