úterý 2. června 2020 Jarmil

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Česká společnost AIDS pomoc obnovila testování HIV v pevných CheckPointech

Od pondělí 27. dubna obnovila Česká společnost AIDS pomoc testování v pevných CheckPointech ve standardních ordinačních hodinách. Na testování se zájemci musí objednat prostřednictvím formuláře

Formulář je dostupný zde.

Jediný CheckPoint, kde klienty otestují bez objednání, je v Ústí nad Labem. Do ostatních centrech mohou zájemci přijít na testy až po řádném objednání a domluvení termínu. Současně Česká společnost AIDS pomoc navýšila kapacitu ordinací, takže nebude nutné na testy dlouho čekat.

Testování poběží ve všech CheckPointech (Praha, Olomouc, Teplice, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, České Budějovice) kromě Hradce Králové, Brna, Ostravy a Bratislavy, kde jsou ordinace přímo na infekčních klinikách. Ordinační hodiny CheckPointů jsou k dispozici zde a zde. Každý zájemce o testování musí před testy vyplnit předtestový dotazník.

PrEPPointy v Praze a v Ústí nad Labem dále fungují beze změny. Do PrEPPointu v Praze v Domě světla je možné se objednat na adrese www.chciprep.cz. Do PrEPPointu v Ústí nad Labem mohou pacienti přijít i bez objednání.

Při návštěvě CheckPointů a PrEPPointů i nadále platí zvýšená hygienická opatření, tedy použití ochrany (rouška, šála, šátek) dýchacích cest (nos, ústa).

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

PR text

Štítky testování, AIDS, pomoc, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.