neděle 9. května 2021 Ctibor

Na výstavišti v Letňanech dnes začal veletrh cestování. Větší prostor dostane pěší turistika

Na pražském výstavišti v Letňanech dnes začíná veletrh cestovního ruchu Holiday World. Větší prostor na něm letos poprvé dostanou kraje, které svou prezentaci zaměří na pěší turistiku. Díky spojení s veletrhem Památky - Muzea - Řemesla se souběžně budou moct představit tuzemské památkové objekty, včetně církevních. Veletrhu se účastní národní turistické centrály z mnoha zemí, cestovní kanceláře a agentury. Odborníkům je určen program ve čtvrtek a v pátek do 14:00, poté se veletrh otevře pro veřejnost.

Tatra 815

Na veletrhu bude po celý víkend k vidění Tatra 815, která příští týden naváže na expedici Tatra kolem světa z let 1987 až 1990. O projektu budou mluvit dobrodruzi Marek Havlíček a Petr Holeček. Lidé si budou moct poslechnout také vyprávění Dalibora Gondíka o cestování karavanem po Slovensku. Od Josefa Vrtala z pořadu Autosalon se dozvědí, jak cestovat s dětmi po Ukrajině či Moldávii.

360° Travel Trends

Státní agentura CzechTourism jako podporu pro regiony připravila první ročník akce Media Day. Kraje budou moct novinky pro nadcházející turistickou sezonu představit 20 zástupcům médií z Ruska, Polska, Rakouska, Německa, Slovenska a zemí Beneluxu.

Pro odborníky je v pátek připravena konference 360° Travel Trends zaměřená na inovátory v cestovním ruchu. Na veletrhu bude také vyhlášena Osobnost cestovního ruchu za loňský rok nebo vítěz nejstaršího mezinárodního festivalu filmů s cestovatelskou tématikou na světě Tourfilm.

Autoři | Foto Holiday World

Štítky ČR, turistika, restaurace, gastro, Holiday World

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.