Počasí dnes2 °C, zítra3 °C
Pondělí 30. ledna 2023  |  Svátek má Robin

Vlak srazil u Běchovic člověka, provoz na trati je omezen

Na trati mezi pražskou Libní a Běchovicemi dnes odpoledne vlak srazil a usmrtil člověka. Vlaky aktuálně jedou jen po jedné ze tří traťových kolejí. Některé spoje jsou vedeny odklonem před zastávky Praha-Dolní Počernice a Praha-Kyje.

Problémy se týkají i dálkových spojů mířících do Brna, Olomouce nebo Ostravy a mezinárodních spojů do Vídně nebo Budapešti, řekl ČTK mluvčí Českých drah Lukáš Kubát. Běžný provoz na trati se má obnovit kolem sedmé hodiny večer.

Provoz mezi stanicemi Praha-Libeň a Praha-Běchovice stál, nyní je částečně v provozu. „Provoz v úseku Praha-Libeň - Praha-Běchovice byl částečně obnoven po jedné ze tří traťových kolejí sníženou rychlostí," uvedly České dráhy na Twitteru. Podle webu dopravce nabírají spoje zpoždění.

Před sedmou hodinou večerní byl provoz obnoven bez omezení, zpoždění ale přetrvávají. „Obnovení pravidelného provozu nám bude ještě pár hodin trvat, děkujeme za pochopení,“ uvedly České dráhy na Twitteru.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto České dráhy

Štítky železnice, srážka, nehoda, doprava, Praha, Běchovice, Libeň, České dráhy, Dolní Počernice, Twitter, Vídeň, Budapešť, Brno, Ostrava, Olomouc

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.