středa 7. prosince 2022 Ambrož

Vyhledávání

Nalezené články: "doprava"

VIDEO: Prahou projelo nejnovější TGV. Táhla ho lokomotiva ČD Cargo

Prahou dnes před druhou hodinou odpolední projel nejnovější rychlovlak TGV M. Ze sousedního Rakouska zamířil přes České Budějovice a Prahu do Velimi ve Středočeském kraji. Tam se bude stroj testovat na okruhu Výzkumného Ústavu Železničního.

V Hloubětíně zabil vlak člověka, nehoda zastavila dopravu

Osobní vlak dnes ráno v Hloubětíně srazil člověka a všechna doprava mezi Vysočany, Horními Počernicemi a Satalicemi byla proto zastavena. Lidé mohli využít metro nebo autobusy, zavedena byla i náhradní doprava. Podle policie spáchal muž sebevraždu.

Opilý řidič srazil cyklistku a ujel. Hrozí mu pět let ve vězení

Nepochopitelné jednání předvedl čtyřiačtyřicetiletý řidič, který ve večerních hodinách srazil svým autem cyklistku, která utrpěla těžká zranění. Místo, aby muž ženě pomohl nebo alespoň přivolal policii nebo záchranáře, z místa nehody jednoduše ujel...

Na opravách Strahovského tunelu se pracuje v noci. Dostane nové osvětlení

Pražský automobilový Strahovský tunel dostane při postupné rekonstrukci novou elektrickou požární signalizaci. Vyměněno bude osvětlení tunelu a opravy se dočkají rovněž další jeho části. Uvedla to Barbora Lišková, mluvčí Technické správy komunikací,...

VIDEO: Opilý řidič chtěl být nenápadný, tak v noci nerozsvítil světla. Jeho plán nevyšel

Pražští strážníci opět řešili opilého řidiče, tentokrát se jim ale odhalil řidič sám. Snažil se totiž být nenápadný, a tak si nerozsvítil světla, i když na silnici vyjížděl za tmy. Řidič nadýchal přes dvě promile.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "doprava"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "doprava"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.