Počasí dnes15 °C, zítra14 °C
Pondělí 20. března 2023  |  Svátek má Světlana

Vyhledávání

Nalezené články: "sloup"

Městské části chtějí řidiče přísněji postihovat za bezohledné parkování

Centrální pražské městské části požadují přísnější postihy za parkování na chodnících a další podobné přestupky. Městští strážníci by podle nich měli více pokutovat, dávat botičky a nařizovat odtahy. Některé radnice zároveň plánují navrhnout...

Muž chtěl skočit z Karlova mostu, v ruce držel lano se smyčkou

Strážníci městské policie zachránili život mladíkovi, který se chtěl zabít skokem z Karlova mostu. Ke sloupu si přivázal lano, udělal smyčku a na zídku přilepil občanku.

Na Pražském hradě uzavřeli Obrazárnu, důvodem je závada vzduchotechniky

Na Pražském hradě uzavřeli tamní Obrazárnu, důvodem je závada na vzduchotechnice. Hrad informoval na svém webu, že provoz je uzavřen do odvolání. Obrazárna se slavnými díly starých mistrů se po několika letech otevřela letos 1. ledna.

VIDEO: Pražský Mordor jde k zemi. Kvůli azbestu na bourání dohlížejí hygienici

Hygienici dohlédnou na bourání bývalé Ústřední telekomunikační budovy v Praze 3, při kterém se budou odstraňovat i materiály s obsahem rakovinotvorného azbestu. V šesti objektech v Olšanské ulici je podle předpokladů přibližně 3350 tun materiálů s...

Na metro upozorňuje nový svítící poutač. Má pomoci hlavně turistům

Lidé procházející Palackého náměstím si mohou všimnout nového netypického poutače, který je na sloupu. Krychle s logem pražského metra označuje vstup do stanice Karlovo náměstí. Má pomoci hlavně lidem, kteří se ve městě nevyznají.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "sloup"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "sloup"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.