středa 3. března 2021 Kamil

Vyhledávání

Nalezené články: "náledí"

Pražští záchranáři nyní vyjíždějí k úrazům na ledu desetkrát denně

V tomto týdnu vyjížděli záchranáři v Praze zhruba desetkrát denně k úrazům a zraněním, které souvisely s náledím a se sněhem. Podle mluvčí pražské záchranky Jany Poštové se počet výjezdů obvyklé zimní sezoně v Praze nevymyká.

Meteorologové do dnešního poledne varují před ledovkou

Meteorologové od včerejší šesté hodiny večerní do dnešního poledne varují před tvorbou slabé ledovky, která se očekává při mrznoucím dešti. Lidé i řidiči by měli být při pohybu venku opatrní a přizpůsobit svou chůzi i jízdu stavu chodníku a silnice.

Dopravu v Česku ochromí náledí. Pozor na nehody a úrazy

Meteorologové vydali varování před tvorbou náledí. Při poklesu teplot pod bod mrazu se podle nich bude lokálně vytvářet náledí nebo zmrazky. Varování platí od dnešní jedenácté hodiny dopolední do nedělní deváté hodiny ranní.

(NE)OBYČEJNÍ: Záchranka je pro mě srdcovou záležitostí, říká mluvčí Jana Poštová

Jana Poštová je rodilá Pražačka, vyrůstala v Modřanech, studovala zdravotnickou školu 5. května a teď pomáhá zachraňovat životy našich blízkých v hlavním městě. Je totiž záchranářka. Dvakrát nebo třikrát do měsíce slouží na dispečinku záchranářů a...

Meteorologové varují před náledím. Sněžit by mělo celý den

Meteorologové varují před náledím, které by se mělo tvořit kvůli sněžení. Sníh by měl v Praze padat během celého dne a při poklesu teplot pod bod mrazu se bude místy vytvářet náledí nebo zmrazky. Varování meteorologů platí od dnešní šesté hodiny...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "náledí"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "náledí"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.