sobota 26. září 2020 Andrea

Vyhledávání

Nalezené články: "Rašínovo nábřeží"

Další dopravní omezení. Řidiče čeká uzavírka části Rašínova nábřeží ve směru z centra

Řidiči musí od příštího týdne počítat s dalším dopravním omezením. Kvůli opravě odvodňovacích žlabů a vpustí se od pondělí uzávěře část Rašínova nábřeží ve směru z centra. Uzavírka je naplánována v termínu od pondělí 13. července do úterý 21....

TÝDEN V PRAZE: Fatální festival, krajinářské umění a folklor

Deštivé dny snad už ustávají a zůstalo nám tu obtížně snesitelné horko. Kde a jak ho můžete ve volném čase strávit vám nabízíme na následujících řádcích.

TÝDEN V PRAZE: Koncerty na střechách i lodích a zánik Venuše

Už se nemůžete dočkat konce víkendu a návratu do práce? Nezapomeňte si dopřát adekvátní oddech. První červnový týden v Praze vypadá pohodově: koncerty na řece nebo na střeše? Není problém. Nezapomeňte však na roušky!

Vylezl na železniční most u náplavky a nemohl se dostat dolů. Pomoci mu museli hasiči

V pátek 29. května 2020 v půl desáté večer museli policisté a hasiči společně s lezeckou skupinou vyjíždět k zásahu na Rašínovo nábřeží k železničnímu mostu. Z mostní konstrukce zachraňovali osobu, která nemohla slézt zpět dolů. Po dobu záchrany byl...

TÝDEN V PRAZE: Výstava deníků a kino v lodičkách

Od pondělí už nemusíte vyjma některých situací vycházet na ulici se zakrytým obličejem. Využijte poslední příležitosti vzít si roušku do společnosti a užijte si Prahu pomalu se probouzející z pandemické kulturní letargie.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Rašínovo nábřeží"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Rašínovo nábřeží"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.