Počasí dnes10 °C, zítra13 °C
Středa 29. března 2023  |  Svátek má Taťána

Vyhledávání

Nalezené články: "Hana Třeštíková"

Praha si připomíná krvavé potlačení tibetského povstání. Radnice vyvěsily vlajky

Většina pražských radnic dnes vyvěsila tibetskou vlajku jako připomínku 64. výročí povstání Tibeťanů proti čínské okupaci ve Lhase, které Čína násilně potlačila a při kterém zemřelo přes 86 tisíc lidí. Tibetská vlajka od dnešního rána vlaje...

VIDEO: V podchodu pod Hlávkovým mostem vznikl nový skate park

Podchod pod Hlávkovým mostem, který byl roky zanedbaný, nově hostí jezdce na skateboardech, koloběžkách a bmx kolech. Sedmá městská část tam totiž nechala vybudovat překážky i místa pro odpočinek. Přístupný bude prostor celý rok, přes den i v noci.

VOLBY 2022: Koalice SPOLU v čele se Svobodou vyhrála volby v Praze

Úderem sobotní druhé hodiny začalo sčítání hlasů po volbách, ve kterých lidé rozhodovali o novém složení městských a obecních zastupitelstev. Zároveň ve třetině volebních obvodů vybírali z kandidátů do Senátu. Konečné výsledky hovoří jasně. Koalice...

Jak bude vypadat vyústění Žižkovského tunelu? Praha 3 vyhlásila výtvarnou soutěž

Praha 3 vyhlásila otevřenou výtvarnou soutěž, jejímž cílem je vybrat autora, který svým výtvarným uměním oživí vyústění Žižkovského tunelu na Tachovském náměstí, kde ještě letos začne revitalizace. Zájemci mohou své návrhy posílat do konce listopadu.

Na Dlabačově to žije. Nové bistro chystá kulturu i vlastní pivo

Tramvajová smyčka Dlabačov v Praze 6 ožívá. Nově otevřené bistro Točna lidem nabízí kvalitní gastronomii. Do budoucna má navíc přibýt také kulturní program. V plánu je ranní jóga, divadelní představení pro děti nebo program komorních koncertů.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Hana Třeštíková"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Hana Třeštíková"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.