Počasí dnes2 °C, zítra3 °C
Pondělí 30. ledna 2023  |  Svátek má Robin

VIDEO: Muž pod vlivem drog vjel s kradeným autem přímo do náruče policistů

Špatnou trasu si vybral muž, který jel s kradeným autem Vršovicemi v době zápasu Slavie. Hlídka si ho všimla, dohnala a nakonec recidivistu bez řidičského oprávnění zadržela.

Muž projížděl Vršovicemi v kradené Octavii nedaleko fotbalového stadionu Slavie ve čtvrtek 25. srpna v podvečer, v době, kdy se hrál zápas s RKS Raków Częstochowa. Nedošlo mu, že v jeho okolí budou v rámci bezpečnostních opatření stovky policistů. Ti si podezřelého auta okamžitě všimli.

Chtěli ho zastavit a zkontrolovat, řidič jim ale začal ujíždět. „Po krátkém pronásledování vjel vůz do slepé uličky a tím jeho ujíždění skončilo. Muž se z auta ještě pokusil utéci, ale hlídka ho za použití donucovacích prostředků zadržela,“ uvedl v prohlášení pro novináře policejní mluvčí Jan Daněk.

Policisté na místě provedli u jednačtyřicetiletého recidivisty, který má v rejstříku trestů 15 záznamů, test na drogy, který vyšel pozitivně.

„Nepředložil řidičský průkaz, protože ho nevlastní, v autě měl drogy, nářadí na provádění vloupání, rozstříhané registrační značky sloužící k maskování a jak již bylo zmíněno, auto bylo kradené,“ doplnil Daněk. Dodal, že auto vrátili policisté majiteli.

Ohodnoť článek

Foto Policie ČR

Štítky policie, krádež, auto, drogy, útěk, droga, Vršovice, Jan Daněk, Raków Częstochowa, Škoda Octavia

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.