středa 7. prosince 2022 Ambrož

Vyhledávání

Nalezené články: "drogy"

VIDEO: Řidič ujížděl policii v kradeném autě, naboural do stromu

Pražští policisté dopadli muže, který se pod vlivem drog a bez řidičáku snažil v kradeném autě zmizet hlídce. Při honičce ale způsobil nehodu a napálil to do stromu. Za vše u teď hrozí až pět let ve vězení.

VIDEO: Řidič utekl od silniční kontroly v Praze, za chvíli ho našli ve sklepě

Běžná silniční kontrola se v Praze proměnila v hon na uprchlíka. Řidič skútru, který měl je ukázat doklady, totiž začal před policisty utíkat a schoval se ve sklepě. Po jeho nalezení zjistili, že měl zákaz řízení a k tomu sáček pervitinu a dvě cizí...

VIDEO: Nenapravitelný zloděj si na pervitin vydělával kradením v drogeriích

Pražští kriminalisté dopadli lapku, jehož rajonem byly drogerie. Bral tam kosmetiku, parfémy i elektrické zubní kartáčky, které pak prodával a za obdržené peníze si kupoval svou dávku pervitinu. Hrozí mu až tři roky vězení.

VIDEO: Muž utíkal strážníkům. Když ho chytili, dostal zákaz pobytu v Praze

Pořádně se zadýchaly dvě hlídky strážníků, které vyjížděly prověřit údajného uživatele drog do Mochovské ulice. Když strážníci v databázi kontrolovali údaje, které jim nadiktoval, a konfrontovali ho s tím, že fotografie neodpovídá skutečnosti,...

V Praze zatkli tři dealery drog. Za prodej marihuany jim hrozí až deset let vězení

Pražští kriminalisté zadrželi tři muže, kteří v provozovnách na Žižkově prodávali marihuanu. Provedli víc než sto šedesát obchodů a do vězení mohou až na deset let.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "drogy"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "drogy"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.