středa 17. srpna 2022 Petra

Policie pátrala po uprchlém vězni. Nasadila psy i vrtulník

, aktualizováno 11. srpna 2022, 8:43

Po vězni, který odešel z nestřeženého pracoviště u Prahy pátrali středočeští policisté. Kromě klasických hlídek poslali do terénu i psovody a vrtulník. Lidé by ho mohli poznat také podle tetování na krku.

Oznámení na tísňové lince dostala policie ve dvě hodiny ráno. Třicetiletý muž bez dovolení odešel z nestřeženého pracoviště v Rudné u Prahy. „Naposledy tam byl spatřen v 1:15 hod. ráno. Okamžitě po něm začaly pátrat hlídky policistů, včetně psovodů se služebními psy a také vrtulník. Doposud se hledaného muže nepodařilo nalézt,“ píše na webu policie.

Muž byl odsouzený za majetkovou trestnou činnost. Je hubený, vysoký 173 až 178 centimetrů. Má hnědé oči, černé vlasy a na sobě měl naposledy černé montérkové kalhoty, šedé tričko, černou montérkovou bundu a černé pracovní boty.

„Markantem je u vězně tetování na levé až zadní straně krku. Pokud muže uvidíte nebo víte, kde se zdržuje nebo se mohl zdržovat, kontaktujte nás, prosím na tísňové lince 158,“ zmiňuje web.


Aktualizace: Pátrání po muži bylo odvoláno.

Hodnocení článku je 54 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Koláž Drbny

Štítky pátrání, policie, útěk, vězeň, vrtulník

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Martin Vaněk

Taky vám přijde divné, že měří mazi 173 * 178cm...? To je totiž tím, že je zakázáno nejen uvádět národnosti a etnicitu pachatelů, ale nesmí se ani měřit, vážit, fotit ači jinak zdokumentovávat, např. jejich tetování. Už jen čekám, kdy se zakáže je oslovovat, a své tresty si budou moci vybrat mezi domovem, a penzionem ve Špindlu... :-(

úterý, 2. srpna 2022, 19:16

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.