středa 16. června 2021 Zbyněk

Muž, který zmizel v tržnici Sapa, nebyl obětí trestného činu. Vedení tržnice spolupracuje s policií

V posledních dnech jsme vás informovali o případu zmizení šestapadesátiletého muže z Blanenska v pražské tržnici Sapa. Muž odjel 26. dubna ráno s vypůjčeným osobním autem Volkswagen Golf combi z Blanska do Prahy. Naposled byl viděn na záznamech kamer v tržnici Sapa a na smluvenou schůzku se nedostavil. Policie po muži pátrala a našla jej v pořádku až včera. Policisté dnes vyloučili, že by se muž stal obětí jakéhokoliv trestného činu.

Kriminalisté pátrali po šestapadesátiletém muži z Černé Hory, který zmizel v areálu pražské tržnice Sapa. Muž odjel 26. dubna ráno s vypůjčeným osobním autem Volkswagen Golf combi z Blanska do Prahy na obchodní schůzku. Cestou si v autoservisu u...

Policie už dřívě uvedla, že vzhledem k tomu, že veškeré zjištěné skutečnosti blanenských kriminalistů vedli k tomu, že pohřešovaný byl naposledy viděn na území hlavního města Prahy, celý případ si převzali detektivové z Prahy.

Pohřešovaný muž byl ve středu ráno nalezen na Vysočině a je v pořádku. „Po vypátrání byl muž vyslechnut a na základě veškerých zjištěných skutečností kriminalisté prvního oddělení krajského ředitelství hlavního města Prahy zjistili, že se muž nestal obětí žádného trestného činu související s jeho zmizením,“ uvedl policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Policisté se navíc důrazně ohradili proti spekulacím o možném zapojení vietnamské komunity a tržnice Sapa do případu zmizení muže. Vedení této tržnice po dobu vyšetřování úzce spolupracovalo s Policií. Vzhledem k těmto skutečnostem bude případ odložen.

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Ivo Spisar

Štítky obchod, tržnice, Sapa, zmizení, muž, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.