neděle 16. května 2021 Přemysl

Podnikatel, který zmizel v tržnici Sapa, byl nalezen. Případ si převzali pražští kriminalisté

, aktualizováno 5. května 2021, 13:28

Kriminalisté pátrali po šestapadesátiletém muži z Černé Hory, který zmizel v areálu pražské tržnice Sapa. Muž odjel 26. dubna ráno s vypůjčeným osobním autem Volkswagen Golf combi z Blanska do Prahy na obchodní schůzku. Cestou si v autoservisu u Prahy vyzvedl z opravy svůj osobní automobil Porsche Cayenne, kterým do Sapy dorazil, pak už byl viděn jen na záznamech kamer. Další zpráva o muži přišla až dnes, policie uvedla, že muž je v pořádku.

Pohřešování oznámila policii v pondělí 26. dubna večer rodina muže. Jeho příbuzní uvedli, že v případě změny svého programu ji obvykle oznámí. „Kriminalistům se podařilo zjistit, že podnikatel opravdu dorazil do pražské tržnice Sapa. Pohyb pohřešovaného muže tam kolem poledne zachytily bezpečnostní kamery,“ uvedl mluvčí policie Bohumil Malášek.

Na smluvenou schůzku podle sdělení druhé strany už nepřišel a policisté navíc při noční kontrole v tržnici objevili podnikatelovo zaparkované a nezajištěné Porsche, ve kterém našli některé jeho doklady a osobní věci. „Pohřešovaný muž byl vypátrán a je v pořádku. Děkujeme všem za pomoc při pátrání. Případ si převzali pražští kriminalisté,“ uvedla policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

FOTO: Obchodní centrum Sapa. Jak se z masokombinátu stalo město ve městě

Obchodní centrum Sapa je označováno jako srdce vietnamské komunity v České republice. Jde o areál, který se rozkládá v jihovýchodní části Prahy na ploše 35 hektarů, kde návštěvník najde téměř všechny služby. Od škol a školek, přes lékaře,...

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto PČR

Štítky pátrání, podnikatel, Sapa, zmizení, Blansko, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Martin Hejný

no... "kuřecí maso podivuhodné chuti" si teď nějaký čas nedám

pátek, 30. dubna 2021, 20:47

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.