čtvrtek 25. února 2021 Liliana

Kriminalisté pátrají po patnáctileté Simoně. Utekla z diagnostického ústavu v Praze

Kriminalisté pátrají po Simoně Kosohorské, která byla v březnu 2020 rozhodnutím soudu svěřena do péče diagnostického ústavu v Praze 4. Začátkem srpna 2020 utekla ze zahrady tohoto zařízení neznámo kam a od té doby se ji nepodařilo vypátrat. Podle policie se může pohybovat v Praze, ale i kdekoliv jinde v České republice.

Pohřešovaná Simona je podle policie dlouhodobou uživatelkou omamných a psychotropních látek, a tak je velmi pravděpodobné, že se pohybuje ve společnosti dalších uživatelů drog. „Její současné místo pobytu není známo, ale nevylučujeme, že by se mohla nacházet na území Varnsdorfu, odkud pochází. Stejně tak se však může pohybovat v Praze nebo kdekoli v České republice,“ uvedl tiskový mluvčí policie Jan Rybanský.

Simona Kosohorská je hubená, 170 centimetrů vysoká, má oválný obličej, hnědé oči a černé vlasy česané na mikádo. Dívka má na prstu pravé ruky vytetované písmeno „R“ a na zápěstí malé lebky. „Vzhledem k délce pohřešování může být vzhled jmenované pozměněn,“ doplnil mluvčí.

„Pokud máte informace, které by vedly k vypátrání osoby, kontaktujte linku tísňového volání 158,“ uzavřel Rybanský.

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto PČR

Štítky krimi, pátrání, Simona Kosohorská, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.