středa 23. září 2020 Berta

Vyhledávání

Nalezené články: "krimi"

FOTO, VIDEO: Policisté pátrají po muži, který se v Praze 9 vloupal do přízemního bytu

Policisté z místního oddělení Újezd nad Lesy žádají o pomoc při pátrání po neznámém muži, který se vloupal v Rohožnické ulici v Praze 9 do bytu ve sníženém přízemí panelového domu. Neznámý zloděj svým jednáním způsobil škodu za více než sto čtyřicet...

Drobet jsem to přehnal, řekl muž pražským strážníkům a nadýchal téměř pět promile

Za své chování se touto větou zřejmě chtěl omluvit třiačtyřicetiletý muž, který dnes dopoledne cestoval autobusem ve společnosti svého syna. Jeho žena si na konci cesty převzala pak „pouze“ syna a muž místo do obývacího pokoje putoval na záchytku.

VIDEO: Žena jela v kradeném autě. Byla pod vlivem alkoholu a drog

Ve středu 16. září zastavili policisté řidičku, která jela v kradeném autě. Nejen, že sedmatřicetiletá řidička jela v autě, ve kterém neměla co dělat, ale dokonce jej řídila pod vlivem alkoholu a drog.

VIDEO: Střelec ze Žižkova dopaden. Jde o cizince, který byl v Česku neoprávněně

Od nedělního rána pracovali pražští kriminalisté na objasnění příčin noční střelby v Seifertově ulici, při které byla postřelena žena do nohy. Kriminalisté vypátrali střelce a nadále probíhají úkony trestního řízení.

Opilý muž skočil do pražského rybníka. Jeho mrtvé tělo našli až potápěči

Hasiči, policisté i záchranáři včera večer zasahovali u tonoucího muže v Hořejším rybníce v Hloubětíně. Hasiči muže našli pod hladinou a předali jej do péče záchranářů, kteří mu však již nedokázali pomoci. Lékař konstatoval smrt.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "krimi"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "krimi"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.