Počasí dnes20 °C, zítra22 °C
Pátek 14. června 2024  |  Svátek má Roland
Bez reklam

Žena doma nechala dopis na rozloučenou a odešla. Má psychické problémy, už se pokusila o sebevraždu

Rodina se bojí o ženu z Prahy 4, která začátkem června přestala komunikovat. Doma nechala dopis na rozloučenou a zmizela. Léčí se s psychickými problémy a už se jednou pokusila o sebevraždu. Má u sebe černý batoh a tašku a prozradí ji kolébavá chůze.

Ivanu Bednářovou naposledy viděla její dcera 1. června v pražských Hájích, kde bydlí. „Poté s rodinou komunikovala prostřednictvím mobilního telefonu naposledy 5. června. O dva dny později již pohřešovaná mobil nezvedala, ani se neozvala zpět. Rodina se proto rozhodla ženu navštívit, bohužel ji v bytě nenalezli, pouze tam zanechala dopis na rozloučenou,“ sdělil na webu policejní mluvčí Jan Rybanský

Dlouhodobě trpí psychickými problémy, se kterými se i léčí. Už jednou se pokusila o sebevraždu, rodina se o ni proto bojí. Kromě toho má cukrovku a je možné, že u sebe nemá léky. 

„Pohřešovaná má silnější 170 cm vysokou postavu, krátké rovné šedé vlasy a zelené oči. Měla by mít na sobě šedou halenku, černé legíny a bílé boty. Vzala si s sebou černou kabelku černý batoh. Zvláštním znamením je pak kolébavá chůze,“ uvedl Rybanský. 

Pokud ji někdo uvidí, může volat na linku 158.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR

Štítky policie, pátrání, žena, Háje, sebevražda

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Žena doma nechala dopis na rozloučenou a odešla. Má psychické problémy, už se pokusila o sebevraždu  |  Krimi  |  Pražská Drbna - zprávy z Prahy

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.