středa 7. prosince 2022 Ambrož

Žena odešla z domu a neozývala se. Má psychické problémy a mohla být v ohrožení

, aktualizováno 25. září 2022, 15:55

Pražští policisté pátrali po ženě, která v sobotu ráno odešla z bydliště v Plzeňské ulici a nepodala o sobě žádnou zprávu. Má psychické problémy a mohla být v ohrožení života.

Žena z bytu odešla kolem druhé hodiny ráno. „Žena má psychické problémy a v minulosti již byla pohřešována. Podle oznamovatele, který ji viděl naposledy ve středu, by mohla být ohrožena na životě,“ uvedl na policejní webu mluvčí Jan Rybanský.

Osmadvacetiletá žena na sobě v době odchodu měla šedou mikinu a světle modré džíny. Má střední, 165 cm vysokou postavu hnědočerné vlnité vlasy do culíku a hnědé oči. Nosí dioptrické brýle s červenými obroučkami.

„Pokud jste ji viděli nebo víte, kde by se mohla zdržovat, kontaktujte prosím linku 158,“ vyzval veřejnost Rybanský.


Ženu se podařilo najít v neděli 25. září. „V průběhu dneška si osamocené ženy bloudící lesem mezi Nižborem a Nouzovem všiml partnerský pár, který tam byl na houbách. Zeptal se jí, zdali nepotřebuje pomoc, a také, že odpovídá popisu ženy, kterou viděli na sociální síti, kde po ní pátrá policie. Žena jejich domněnku potvrdila s tím, že potřebuje pomoc, neboť se ztratila. Pár ji tak doprovodil na místní policejní služebnu, kde se o ní policisté postarali," uvedl na webu Rybanský.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Koláž Drbny

Štítky pátrání, policie, nebezpečí

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.