neděle 5. července 2020 Státní svátek - Cyril a Metoděj

Olympic, James Cole nebo Visací zámek. Dnes startuje Prague Kemp Letňany

Začíná série koncertů, divadelních představení i filmových večerů Prague Kemp Letňany, která potrvá ode dneška až skoro do konce letních prázdnin. Ve veletržním areálu v pražských Letňanech se do 21. srpna uskuteční desítky akcí. Podrobný program najdou lidé na webu Prague Kemp Letňany.

Na návštěvníky výstaviště čeká jednak pestrá škála hudebních vystoupení - od skupiny Olympic přes Prague Film Orchestra až třeba po Visací zámek. Lidé mohou také například zhlédnout divadelní komedie Příště ho zabiju sám nebo Natěrač. Kromě toho se uskuteční i debaty s různými osobnostmi.

Je důležité, aby posluchači podporovali to, co se jim líbí, říká rapper James Cole

James Cole, vlastním jménem Daniel Ďurech, je rapper, který byl členem kultovní rapové formace Supercrooo. V minulých letech vydal alba pod pseudonymy jako Stanley Kuffenheim nebo Kapitán Láska. 14. února 2020 vyšla deska s názvem M.R.D. Pod ní...

„Tento projekt umělcům zároveň vytvoří ucelené profesionální zázemí a podmínky pro představení svého umění a tvorby širokému obecenstvu a umožní jim pravidelné setkávání s fanoušky," uvedla manažerka projektu Miroslava Melcrová.

Autoři | Foto Jan Luxík

Štítky hudba, zábava, koncert, Prague Kemp Letňany

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.