čtvrtek 2. prosince 2021 Blanka

Přivítejte advent s krasobruslařskou, akrobatickou a multimediální show

PR článek

Přivítejte adventní období na oblíbené multimediální krasobruslařské show Centra Černý Most – tentokrát inspirované zápletkou loňského úspěšného videa: Dvěma malým nebojácným hrdinům se podařilo zachránit ze spárů zlodějů dárky pro děti i rodiče – a tím i celé Vánoce. Bude ale mít dvojka našich dobrodruhů stejné štěstí i letos? To se dozvíte už v sobotu 20. listopadu na tradiční Vánoční lední show Centra Černý Most.

Od 17 hodin na vás čeká nabitá akrobatická show v podání mistra republiky v kategorii tanečních párů Martina Šimečka, bývalé reprezentantky Kateřina Macounová a týmu SK Krasobruslení Sparta Praha pod vedením držitelky ruského krasobruslařského titulu Natalie Orlové.

Advent na Černém Mostě zahájí tradiční show na ledě i mimo něj

Na programu bude také vystoupení parkouristů z In Motion Academy Pavla Cibulky a o hudební doprovod se postarají kapela DIXI BAND a sbor Maranatha Gospel Choir.

Celý program zakončí slavnostní rozsvícení vánočního stromu, dekorací před západním vstupem a chybět nebude ani bohatá vánoční nadílka pro zákazníky. Akce se řídí hygienickými nařízeními Vlády ČR. Účastníci akce se musí prokázat negativním potvrzením o bezinfekčnosti.

Pro aktuální informace o průběhu akce sledujte webové stránky Centra.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.