neděle 9. května 2021 Ctibor

Lesní svět plný zážitků nejen pro děti s názvem Království lesa dnes otevírá brány

PR článek

Dnes byla zahájena sezona v Království lesa. V provozu je lanová dráha Lipno Express i Stezkabus. Oba tyto dopravní prostředky budou moci návštěvníci využít k tomu, aby se dostali za několika desítkami zábavných prolézaček, houpaček, her i za zvířecími obyvateli Království.

Tajemství přírody a jejích obyvatel je možné poodkrýt v Království lesa – velkém lesním hřišti, kde se děti nejen dostatečně vyřádí na obřích trampolínách a prolézačkách, ale třeba se i na malou chvíli ztratí v Bludišti loupežníka Godoše. To vše je možné už ode dneška. Otevřeno bude denně od 10 do 18 hodin. Interaktivní výběh s kozičkami, veverky, puštíci i vzácná kočka divoká se už velmi těší na letošní první návštěvníky. Lesní dílničky Modřínek zůstávají zatím v souladu s aktuálními protiepidemickými opatřeními uzavřené.

Vstupenka na den nebo na celou sezonu

Jednou z letošních novinek Rodinného areálu Lipno, je permanentní vstupenka do Království lesa. Jedna vstupenka na celou sezonu, která umožní svému držiteli vstup jedenkrát denně, a to sedm dní v týdnu. Zájemci ji mohou zakoupit online na e-shopu www.lipnocard.cz nebo na pokladnách v obchodě Intersport u centrálního parkoviště. Každá permanentní vstupenka je unikátní a nepřenosná. Chráněná oproti zneužití při možné ztrátě je osobní fotografií jejího majitele. „Věřím, že všichni pravidelní i vícedenní návštěvníci ocení tuto letošní novinku. Je to něco po čem se ptali a co jim ušetří starosti s nákupem vstupenky při každé návštěvě Lipna a Království.“, doplňuje Olga Kneiflová, tisková mluvčí Lipna.

Na Lipno nejen do Království

Na dohled od Království lesa je další z velkých lákadel Lipna, a to Stezka korunami stromů. Její majestátní 40 metrů vysoká věž láká k výstupu nejen dospěláky, kteří ocení nádherné výhledy na okolní Šumavu, ale také děti, které si nenechají ujít adrenalinové zastávky, zábavnou a vzdělávací Ptačí stezku či sjezd 52 metrů dlouhým tobogánem. Po návštěvě Stezky a Království je pak největší zábavou návrat na centrální parkoviště sjezdovou koloběžkou. Tu je možné si zapůjčit u výstupu z lanovky Lipno Express a užít si téměř 4 km dlouhý a bezpečný sjezd. Půjčovna je v provozu denně od 10:30 do 17 hodin.

Od soboty 1. května je v provozu také půjčovna sportovního vybavení Kapitanát, a to denně od 9 do 17 hodin. K dispozici budou kola a příslušenství, in line brusle, silniční koloběžky, motorové čluny a elektročluny. Pronájem bude možný pouze na základě předchozí rezervace, kterou může klient provést přes stránky půjčovny na www.lipno.info.

Ohodnoť článek

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky les, děti, hry, vyžití

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.