V Trojické ulici hořelo v chodbě domu. Hasiči zachraňovali deset lidí

Autoři | Foto Hasičský záchranný sbor hl. m. Prahy

V sobotu brzy ráno vyjížděli pražští hasiči k požáru v Trojické ulici. V chodbě domu hořela popelnice, požár se z ní ale rozšířil také na vstupní dveře, rákosové podbití stropu a markýzu. Hasiči z domu zachránili deset lidí, celková škoda je 300 tisíc korun.

Hasiči k hašení použili jeden vodní proud a přetlakovou ventilaci k odvětrání objektu, k průzkumu situace ve vrchních bytech použili také výškovou techniku. Požár poškodil čtyři plastové popelnice a dvoje dveře.

„Kvůli zakouření bylo z domu zachráněno celkem deset osob, z toho jedna osoba byla vyvedena za pomoci vyváděcí masky," sdělil ve zprávě pro novináře mluvčí pražských hasičů Daniel Fík. Poté hasiči pokračovali v dohašovacích a rozebíracích pracích.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky požár, hasiči, Trojická, Praha

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.