úterý 27. září 2022 Jonáš

Vyhledávání

Nalezené články: "hasiči"

V Praze postaví záchrannou stanici pro zvířata za tři sta milionů

Pražští radní schválili výběr firmy na stavbu záchranné stanice pro volně žijící zvířata v Jinonicích. Tu postaví firma VW Wachal za 315 milionů korun. Cena se oproti odhadované navýšila kvůli zdražení materiálů. Hotovo by mělo být v roce 2024.

Desetině Prahy vypadla elektřina kvůli balonu ve vedení. Hasiči zachraňovali lidi z výtahů, nejezdily tramvaje

Zhruba desetina Prahy byla dnes večer 20 minut bez elektřiny. Výpadek postihl lokality zásobované rozvodnou Chodov, tedy části Prahy 2, 4 a 10. Příčinou byl náraz balonu do vedení. Hasiči vyprošťovali lidi uvízlé ve výtazích, výpadek omezil také...

Hasiči, policisté, vojáci i záchranáři na jednom místě. Výstaviště oslaví Den hrdinů

V rámci Dne hrdinů se v sobotu 24. září na pražském Výstavišti představí složky integrovaného záchranného systému. Lidé uvidí speciální vůz záchranářů Golem, vyprošťování vykolejené tramvaje, soutěže hasičů nebo výcvik záchranářských psů.

VIDEO: Z požáru v Praze 3 evakuovali hasiči devět lidí

Pražští hasiči dnes zasahovali u požáru bytu v Praze 3, kde hořelo vybavení. Z domu evakuovali devět lidí, použili vodní proud i dýchací techniku. Škodu vyšetřovatel odhadl na několik set tisíc.

Praha si na Slovanském ostrově připomene dvacet let od povodní

Letos si Česko připomíná dvacáté výročí od povodní v roce 2002. V Praze při té příležitosti proběhne akce se složkami integrovaného záchranného systému. Na Žofíně se v neděli 18. září odehraje prezentace jednotlivých složek, chybět nebude doprovodný...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hasiči"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "hasiči"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.