Počasí dnes20 °C, zítra25 °C
Neděle 1. října 2023  |  Svátek má Igor
Bez reklam

Vyhledávání

Nalezené články: "požár"

Nové drogy objevujeme každý týden, říká chemik Kriminalistického ústavu v Praze Michal Roman

Doktor chemie Michal Roman pracuje v Kriminalistickém ústavu Policie České republiky od 90. let. Ve své laboratoři se podílel na vyřešení nespočtu případů týkajících se drog i explozí, v terénu zajišťoval nelegální varny drog i pěstírny konopí.

Požár na pražském Výstavišti způsobil škodu za jeden a půl milionu

V noci na pondělí hořelo v technické místnosti areálu pražského Výstaviště. Podle informací pražských hasičů se požár nerozšířil do přilehlých částí budovy a ti tak zachránili zázemí Národního muzea. Požár způsobil škodu ve výši 1,5 milionu korun.

Do Řecka vyrazila další skupina hasičů a záchranářů. Ta předchozí se po 10 dnech vrátila

V pátek 1. září proběhla výměna hasičské jednotky, která byla vyslána na pomoc s požáry do Řecka. V odpoledních hodinách přiletěla část posádky do Ostravy a část do Prahy. Už ráno na místa požárů odletěla skupina zhruba 60 dalších hasičů.

Hasiči cestou k zásahu bourali v centru Prahy, dva se při nehodě zranili

Hasičské auto se dnes cestou k případu převrátilo na ulici Legerova. Hasiči ve starší Avii mířili k hořící trafostanici, u nové budovy Národního muzea ale došlo k nehodě. Dva s lehčími zraněními odvezli záchranáři do nemocnice.

Noční požár v Praze si vyžádal milionovou škodu

Noční požár na pražském Novém Městě způsobil škodu ve výši jednoho milionu korun. Klimatizační jednotka a část střechy o rozsahu deset krát pět metrů začaly hořet v pátek 25. srpna 2023 před půl desátou večer v ulici Biskupský dvůr. Při požáru se...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "požár"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "požár"

Více profilů »

požár  |  Vyhledávání  |  Pražská Drbna - zprávy z Prahy

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.