středa 12. května 2021 Pankrác

Nejsme děti, nechceme jít spát v jedenáct. Holešovický Cross přichází s tichou párty

Vláda v pátek oznámila, že vnitřní prostory restaurací, hospod, barů, nočních klubů a diskoték, do kterých bude mít od 25. května opět přístup veřejnost, budou muset být uzavřeny mezi 23:00 a 6:00. Se zajímavým řešením uspořádání večírku přišel tým z holešovického Cross Clubu. DJové budou hudbu pouštět návštěvníkům do sluchátek před klubem.

DJs do sluchátek

„Nejsme děti a nehodláme po nocích postávat u okýnek v parku. Nechceme chodit spát ve 23:00 a ani nehodláme prázdniny strávit v autě. Přicházíme se SILENT CROSS PARTY," píší organizátoři na facebooku klubu. „Ve městě nemůžeme sice přes noc valit decibely, ale necháme vám hrát před Crossem naše DJs do sluchátek,“ doplňují.

Kapacita až tři sta lidí, sluchátka dezinfikovaná

V pátek a v sobotu proběhne zkušební párty s kapacitou sto osob. Hrát se bude elektronická hudba, v pátek to bude drum and bass, v sobotu techno. Příští víkend už organizátoři povolí vstup třem stovkám lidí.

Každý návštěvník si při vstupu do areálu půjčí sluchátka, která zase vrátí, až bude areál opouštět. Organizátoři slibují dezinfekci sluchátek po každém návštěvníkovi.

Hodnocení článku je 88 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Facebook cross][club

Štítky koronavirus, nařízení, párty, Cross Club, Holešovice, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.