pondělí 25. května 2020 Viola

VIDEO: Čtyřleté dítě se drželo za krk svého táty, který na kole kličkoval mezi chodci na Národce

Čtyřletý chlapec zažil velmi nebezpečnou a riskantní jízdu na kole v centru Prahy. Syn totiž visel otci na zádech s rukama kolem krku, zatímco ten na kole kličkoval mezi chodci. Muž podle strážníků neshledával na svém jednání nic nenormálního. Přestupky se nyní bude zabývat správní orgán.

Strážníci městské policie se na Národní třídě stali svědky velmi podivné přepravy dítěte na kole, kterou se rozhodl realizovat čtyřiatřicetiletý muž. Muž vezl svého čtyřletého syna takzvaně "na klíšťáka". „Ničím nejištěné dítě se za jízdy přidržovalo pouze tátova krku, zatímco otec kličkoval mezi chodci na chodníku. Po zastavení si muž nebyl vědom žádného pochybení, prý takto jedou už ze Smíchova,“ popsala způsob jízdy mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová.

Strážníci muže, kterému na kole chyběly odrazky, poučili o tom, že tento systém přepravy není možný a zkontrolovali si, že další cesta této kuriózní dvojice na kole nebude pokračovat. „Přestupky se nyní bude zabývat správní orgán," doplnila mluvčí.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

Autoři | Foto Městská policie hl. m. Prahy

Štítky kolo, doprava, otec, syn, na klíšťáka, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.