Počasí dnes2 °C, zítra3 °C
Pondělí 30. ledna 2023  |  Svátek má Robin

Vyhledávání

Nalezené články: "první pomoc"

VIDEO: Pobodaná žena se zotavuje z útoku. Srdce jí rukama masírovali hodinu a půl

Žena, kterou v půlce prosince v Praze 4 bodl útočník do srdce a do břicha, se stále léčí v motolské nemocnici, je ale na dobré cestě k uzdravení. Záchranáři a lékaři teď popsali, jak její záchrana před Vánoci probíhala.

Na silvestrovské oslavy budou v Praze dohlížet stovky policistů

Aby oslavy příchodu nového roku proběhly co nejklidněji, budou v centru hlavního města platit mimořádná bezpečnostní a dopravní opatření. Hlídat veřejný pořádek budou stovky policistů, zaveden bude v některých ulicích zákaz parkování a zákaz vjezdu.

Hádka v Říčanech skončila smrtí jednoho z mužů

Slovní konflikt v Říčanech skončil smrtí jednoho muže. K hádce byla přivolána policie, která na místě našla jednoho z mužů v bodnými ranami, ten později těmto zraněním podlehl. Útočníka policie zpacifikovala a okolnostmi a motivem vraždy se nadále...

Řidič v Praze srazil na přechodu seniorku a z místa ujel

Pražští policisté pátrají po řidiči, který v Úvalské ulici v Praze 10 srazil na přechodu ženu a ujel. Seniorku museli odvézt do nemocnice. Policisté by rádi mluvili i se svědky události, kteří se v místě ve středu ráno nacházeli.

Policista při zásahu v Praze postřelil cizince, je ve vážném stavu

Při zásahu Útvaru rychlého nasazení dnes na pražském Střížkově policista postřelil podezřelého. Podle mluvčí pražské záchranné služby je postřelený muž ve vážném stavu v umělém spánku.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "první pomoc"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "první pomoc"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.