pátek 25. září 2020 Zlata

Vyhledávání

Nalezené články: "louka"

Potřebujete zahnat podzimní splíny? V CENTRU BABYLON a WELLNESS HOTELU BABYLON se dokonale uvolníte

Wellness centrum ve stylu antických lázní o ploše více než 1000 metrů čtverečních, sauny, římská pára, vířivá vana, solný důl, sluneční louka… zkrátka tak trošku ráj na zemi. Kde ho naleznete? V CENTRU BABYLON a WELLNESS HOTELU BABYLON.

Něco autentického v Kobylisích chybělo, říká sládek Pivovaru Ládví Cobolis Pavel Palouš

Pivovar Ládví Cobolis vznikl na přelomu let 2017 a 2018. Se sládkem pivovaru Pavlem Paloušem jsme si povídali o tom, jak se tomuto mladému pivovaru uprostřed sídliště daří, o tom, jestli se sládek každý den opije, ale i o budoucnosti...

Pražané pomáhají přírodě. Dobrovolníci se zapojili do revitalizace mokřadu

Místo lehátka a drinku u bazénu kosa, hrábě a zahradní kolečka. Tak by se dala popsat situace u cholupického mokřadu, kam dorazila pomáhat s revitalizací osmičlenná skupina dobrovolníků z různých částí Prahy. Zapojit se může každý, i vy.

Pražské louky i letos spásají stáda ovcí, koz a skotu. Kde všude je můžete potkat?

Živé sekačky. Tak by se dalo mluvit o stádech ovcích, koz a skotu, které používá k údržbě zeleně odbor ochrany životního prostředí pražského magistrátu. Tyhle čtyřnohé pomocníky můžete na městských stráních a loukách potkávat pravidelně od roku...

ZA ROHEM: Pivovar, lesní divadlo i vzpomínky na spartakiádního vraha. To je život v Braníku

Bydlení v Braníku je pestré. Vedle sídliště z panelových domů se rozkládá poklidná vilová oblast, samotné centrum čtvrti je plné bytových domů a celou oblast dokola objímají lesy a parky. Vydejte se s Drbnou na procházku Braníkem.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "louka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "louka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.