Počasí dnes-1 °C, zítra1 °C
Úterý 7. února 2023  |  Svátek má Veronika

Vyhledávání

Nalezené články: "hygiena"

Kontroly prodeje kaprů dopadly v Praze nejhůř z celé republiky

Inspektoři Státní veterinární správy před Vánoci prováděli kontroly prodejních míst kaprů, kde zkoumali hygienické podmínky i zacházení se zvířaty. V Praze se podívali na skoro osmdesát míst, chyby našli na pěti z nich. Je to nejhorší stav z celé...

Hygienici v Praze už netrasují, mají standardní plán kontrol jako před covidem

Pražští hygienici se vrátili ke všem svým činnostem, na které kvůli epidemii covidu-19 neměli tolik času, a mají standardní plán kontrol. Trasování nakažených, které je v posledních dvou letech zaměstnávalo, už se v současné době nevěnují. V...

Pražské restaurace dostaly od hygieniků pokuty za skoro sto padesát tisíc

Mastná kuchyň, sušení prádla na záchodě, zašpiněná lednice. To vše objevili pracovníci Hygienické stanice hlavního města při listopadových kontrolách. Celkem pak rozdali pokuty za skoro sto padesát tisíc korun.

Pražští hygienici rozdali v říjnu skoro třicet pokut. Nelíbil se jim mastný strop a špína

Hygienická stanice hlavního města vyslala v říjnu své zaměstnance na víc než 180 kontrol restauračních zařízení. V nich rozdali 26 pokut za skoro 170 tisíc korun, třeba za mastnotu kapající ze stropu nebo špinavé mrazáky a lednice.

Oloupaný strop, špinavé lednice, nádobí u záchodu. Pražští hygienici pokutovali restaurace

Zaměstnanci Hygienické stanice hlavního města během září opět kontrolovali restaurace, stánky a občerstvení a rozdali dvacet sedm pokut. Mezi prohřešky patřilo špatné skladování masa, špinavé chladící zařízení nebo strop loupající se do jídla.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hygiena"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "hygiena"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.